Emekli Tuğgeneral Haldun Solmaztürk: Y.vşak y.vşak konuşan insanlar gibi değiliz!

Emekli Tuğgeneral Haldun Solmaztürk, CHP'ye yakın televizyon kanalı Halk TV ekranlarında kendisi gibi düşünmeyenlere hakaret etti. Sunucu Ayşenur Arslan'ın ise o anlarda gülümsediği görüldü.

This browser does not support the video element.

Halk TV ekranlarında bazı emekli amirallerin bildirisine destek veren TESUD Yönetim Kurulu Başkanı ve yöneticilerinin görevden uzaklaştırılması konusu masaya yatırıldı.

Ayşenur Arslan’ın sunduğu Medya Mahallesi programında canlı yayına bağlanan Emekli Tuğgeneral Haldun Solmaztürk, konuyla ilgili yaptığı açıklamada kendisi gibi düşünmeyenleri hedef aldı.

"Y.VŞAK Y.VŞAK KONUŞAN İNSANLAR GİBİ DEĞİLİZ"

Solmaztürk, "Affedersiniz çok özür diyorum, y.vşak y.vşak konuşan insanlar gibi değiliz, biz askeriz." ifadesini kullandı.

Hakaret sonrası gülümseyen sunucu Ayşenur Arslan, "Umarım Haldun Bey, bu sözcükler bize yol, su elektrik olarak geri dönmez." dedi.

Kayseri'de korkulu gece! Av tüfeğini alıp rastgele ateş etmeye başladı Otomobiliyle drift yapmak isteyen genç park halindeki araca çarptı Korku dolu anlar! Misafirliği gittiği evde balkona çıkınca kurşun yağmuruna tutuldu Ormanları 4 gündür yanan Marmaris’te yürekleri dağlayan kara tablo Ecel kabristanda geldi! Eşinin mezarı başında ölü bulundu Prof. Dr. Mehmet Kavukçu, “Şiddeti Düşünmek 12: Kaotik Sarmal” adlı performansını gerçekleştirdi!