Emekli öğretmen cinnet getirdi: Önce eşini bıçakladı sonra intihara kalkıştı!

Bursa Karacabey'de 70 yaşındaki emekli öğretmen Yusuf Karayün, eşi Aynur Karayün'ü bıçaklayarak öldürdü. Aynı bıçakla ardından emekli öğretmen intihara kalkıştı.

Saat 02.00 sıralarında Karacabey ilçesi Runguçpaşa Mahallesi Yüksel Arda Sokak'ta emekli öğretmen ve eski Atatürkçü Düşünce Derneği Karacabey Şube Başkanı olan Yusuf Karayün ile eşi Aynur Karayün arasında henüz bilinmeyen nedenle tartışma çıktı.

KARISINI ÖLDÜRÜP İNTİHARA KALKIŞTI

Tartışmanın kavgaya dönmesi üzerine Yusuf Karayün, eline geçirdiği bıçakla Aynur Karayün'ü defalarca bıçakladı. Yusuf Karayün ardından aynı bıçakla intihara kalkıştı.

SAĞLIK DURUMU KRİTİK

Eşini öldüren ve sonrasında bıçakla intihara kalkışması sonrasında ağır yaralanan Yusuf Karayün, polisi arayarak kendini ihbar etti. İhbarı üzerine adrese polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Kısa sürede olay yerine sevk edilen sağlık ekibi, Aynur Karayün'ün hayatını kaybettiğini belirledi. Ağır yaralanan Yusuf Karayün ise Karacabey Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Buradan da Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi'ne sevk edildi. Olay ile ilgili soruşturma sürüyor.

Emekli ve memur maaşlarının açıklanacağı saat belli oldu! A101 4 Temmuz 2022 aktüel ürünler A101 4 Temmuz 2022 aktüel ürünler Pazartesi katalog fiyat listesi Osmaniye’de serinlemek için kanala giren Murat, boğuldu Pandemide ücretsiz izne çıkarılanlara müjde: O süreler kıdem tazminatı hesabına eklenecek Ormanlık alanda çıkan yangın yerinde bulunanlar şoke etti
Sonraki Haber