Emekli ikramiyeleri o tarihte yatacak

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, emeklilerin ramazan ikramiyesinin ilk ödemesinin mayıs ayı başında gerçekleşeceğini açıkladı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan İstanbul'da Demokratlar Birliği Heyetine hitap etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Koronavirüs salgını sebebiyle yaşadığımız zorlukların özellikle ülkemiz ve milletimiz için yeni müjdelere kapı aralayacağına inanıyoruz. Allah'ın izni ve inayetiyle Türkiye bu salgın sürecinden çok daha güçlenerek çıkacaktır." dedi.

İLK ÖDEME MAYIS BAŞINDA

Emekli ikramiyeleriyle ilgili önemli açıklamalar yapan Erdoğan, açıklamasının devamında "Bayram ikramiyelerinin ilk ödemelerini mayıs başında gerçekleştireceğiz. En düşük emekli maaşını 1500 'TL'ye çıkartarak vatandaşımızın mağdur duruma düşmemesini sağladık. Enflasyon oranında artış yapılan bayram ikramiyelerinin ramazandaki ilk ödemesini mayıs başında, Kurban Bayramı ödemesini de temmuz ortasında gerçekleştireceğiz.  ifadesini kullandı.

Jandarma Genel Komutanlığı, subay ve astsubay adayı 912 öğrenci alacak Hepsiburada Premium Özellikleri Neler? Hepsiburada Premium Abonelik nedir, kaç Lira? Feci kazada can verdi! Yürek dağlayan detay ortaya çıktı: Meğer 7 yıl önce... Acun Ilıcalı'dan çarpıcı Nisa Bölükbaşı açıklaması: Hepsinde birinciydi Cumhurbaşkanı Erdoğan yurda döndü
Sonraki Haber