İmamoğlu-Kaftancıoğlu kavgasının perde arkası!

SuperHaber YouTube Koordinatörü Barış Özkan ve SuperHaber programcısı Ceyhun Bozkurt ile ‘Haberin Olsun’ yeni bölümüyle yayında…

Ceyhun Bozkurt ve Barış Özkan, ‘Haberin Olsun’un yeni bölümünde, TSK'nın Suriye'de terör hedeflere Pençe - Kılıç hava harekatı sonrası yapılacak kara harekatının ayak seslerini, ABD'nin terör örgütü SDG'ye kan takviyesini, Türkiye - Şam ilişkilerindeki son durum, Ekrem İmamoğlu ile Canan Kaftancıoğlu kavgasının perde arkasını ve 6'lı masanın anayasa paketini masaya yatırdı.

‘’TÜRKİYE'NİN ÖNÜNDE HİÇBİR GÜÇ DURAMAZ. ÇOK ZOR DURUMDALAR''

Ceyhun Bozkurt, ''Türkiye kara harekatında ve terör örgütlerindeki bataklığı kurutmada kararlı. Rusya’nın Suriye meselesinde Türkiye’nin karşısında durmak isteyeceğini sanmıyorum. ABD, Rusya, Çin ve İran ile mücadeleye yoğunlaşmış durumda. ABD de Rusya gibi Türkiye'yi karşısına almak istemiyor. Bölgeye hava harekatlarıyla büyük darbe indirirsin. Kara gücüyle de girerek teröristleri temizlersin. Türkiye'nin önünde hiçbir güç duramaz. Çok zor durumdalar, engelleyecek halleri yok. Türkiye çok önemli bir zemin yakaladı. Terör örgütünün yalanları artık tutmuyor.

''TERÖRİSTLERİN TEMİZLENMESİ VE İÇ SAVAŞIN BİTMESİ İÇİN ŞAM İLE DİYALOĞA İHTİYAÇ VAR''

Kara harekatı ilk aşamada Fırat'ın batısına yapılacak. Terör örgütünün bölgedeki varlığının tamamen silinmesi hedeflenecek. Kara operasyonunun hedef noktaları Tel Rıfat ve Münbiç bölgeleri gibi gözüküyor. Teröristlerin temizlenmesi ve iç savaşın bitmesi için Şam ile diyaloğa ihtiyaç var. Türkiye'nin gücü Rusya ve İran konusunda etkili olacak. Esad'ın elini güçlendirmek Türkiye'nin harekatı sayesinde olacak.

''İMAMOĞLU-KAFTANCIOĞLU GERİLİMİ BÜYÜR. KILIÇDAROĞLU'NUN KAFTANCIOĞLU'NUN SAFINDA YER ALACAĞINI DÜŞÜNÜYORUM''

İlken olmayınca bu tür kavgalar oluyor. Böyle bir durum gerçekten varsa Kaftancıoğlu haklı. Çünkü genel başkanın kuyusunu kazan bir profil var. İmamoğlu-Kaftancıoğlu gerilimi su yüzüne çıkmış, kavga büyür. Kılıçdaroğlu'nun Kaftancıoğlu'nun safında yer alacağını düşünüyorum.''
sözlerini kullandı.

Ceyhun Bozkurt ve Barış Özkan ile ‘Haberin Olsun’un tamamını YouTube kanalımızda izleyebilirsiz...

YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN 

6'lı masanın mutabakat metnine gizlenmiş mayınlar! Erdoğan’dan Üstad Kısakürek’li ‘Ayasofya’ paylaşımı Kemal Kılıçdaroğlu'dan sürpriz aday hamlesi! Bayraktar’dan ‘Cumhurbaşkanı adayı mısınız?’ sorusuna espirili yanıt Yaşananlar anbean kameraya yansıdı! Yolcuları panikleten olay HDP ile ilgili çok sert tepki: Anayasa Mahkemesi Başkanı esir alınmış!