Ekrem İmamoğlu Berat Albayrak'a teşekkür etmedi

CHP yönetimi bugün bir karar alarak, milletvekillerinin ve parti yöneticilerinin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın vereceği müjde ile ilgili yorum yapmamasını istedi. Sadece milletvekillerinin ve yöneticilerin değil, çoğu CHP'linin bu yasağa uyduğu görüldü. Partililerin aksine sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, "Bulunan doğal gaz rezervinin milletimizin refahını ve ülkemizin gücünü artırmasını temenni ediyorum" dedi.

CHP yönetimi bugün aldığı kararla, milletvekillerinin ve parti yöneticilerinin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "müjde" açıklamasıyla ilgili yorum yapmamasını istedi.

Milletvekillerine ulaştırılan mesajda, "Milletvekillerimizin Cumhurbaşkanının Bugün yapacağı açıklamalar hakkında yazılı ve görsel medyaya açıklama yapmamaları, sosyal medya üzerinden görüş bildirmemeleri önemle rica olunur." denildi.

 Milyonların merakla beklediği büyük müjdeyi Cumhurbaşkanı Erdoğan, canlı yayında açıkladı. 

CHP'LİLER SESSİZLİĞE BÜRÜNDÜ

Sadece CHP'li milletvekilleri ve yöneticilerin değil, diğer parti mensuplarının da müjde karşısında sessiz kaldığı görüldü.

Erdoğan'ın Türkiye'nin Karadeniz'de 320 milyar metreküp gaz bulduğunun açıklamasından sonra CHP'li İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu bir paylaşım yaptı.

BAKAN ALBAYRAK'A TEŞEKKÜR ETMEDİ

Twitter'dan açıklama yapan İmamoğlu şunları söyledi:

"Bulunan doğal gaz rezervinin milletimizin refahını ve ülkemizin gücünü artırmasını temenni ediyorum. Denizlerimizde ailelerinden uzakta aylar boyunca fedakarca çalışan Fatih Sondaj Gemisi'nin tüm mürettabatına da şükranlarımı sunuyorum."

İmamoğlu'nun milli sondaj hamlesinin mimarı Berat Albayrak'a teşekkür etmemesi dikkat çekti.

Jandarma Genel Komutanlığı, subay ve astsubay adayı 912 öğrenci alacak Hepsiburada Premium Özellikleri Neler? Hepsiburada Premium Abonelik nedir, kaç Lira? Feci kazada can verdi! Yürek dağlayan detay ortaya çıktı: Meğer 7 yıl önce... Acun Ilıcalı'dan çarpıcı Nisa Bölükbaşı açıklaması: Hepsinde birinciydi Cumhurbaşkanı Erdoğan yurda döndü
Sonraki Haber