Ece Üner kimdir? Kaç yaşında? Arda Turan'a ne dedi?

Ece Üner kimdir? Show Haber sunucusu Ece Üner'in Arda Turan'a gösterdiği tepki kısa sürede sosyal medyada gündem olmayı başarıyor. "Madem Arda Turan bizim yerimize manşet atmış" söylemi üzerine ünlü sunucu Ece Üner'in hayatı araştırılmaya başlandı. İşte Ece Üner kimdir? Kaç yaşında? Arda Turan'a ne dedi? Merak edilen detaylar haberimizde...

Ece Üner kimdir?  "Madem Arda Turan bizim yerimize manşet atmış" söylemi üzerine ünlü sunucu Ece Üner'in hayatı araştırılmaya başlandı. Dava kararının açıklanması sonrası tepkiler ve destekler gelmeye devam ediyor. Show Haber sunucusu Ece Üner'in Arda Turan'a gösterdiği tepki kısa sürede sosyal medyada gündem olmayı başarıyor. İşte Ece Üner kimdir? Kaç yaşında? Arda Turan'a ne dedi? Merak edilen detaylar haberimizde...

ECE ÜNER KİMDİR?

Özge Ece Üner 1981'de İstanbul'da doğdu.

Türk sunucu ve habercidir.

Uzun bir süre CNN Türk'te çalıştıktan sonra Habertürk'e geçmiştir. Günümüzde Habertürk'te Enine Boyuna isimli programı hazırlayıp sunmaktadır.

Bir dönem CNN Türk'te genel müdürlük yapan Dinç Üner'in kızıdır. Liseyi Koç Özel Lisesi'nde bitirdikten sonra Koç Üniversitesi Sosyoloji bölümü mezun oldu. Paris'te Sorbonne Üniversitesi'nde Fransızca dil eğitimi, Brüksel'de ise Avrupa Birliği konusunda eğitim aldı.

Üner, kariyerine Avrupa Birliği muhabiri olarak başladı.

Bir süre NTV'de çalıştıktan sonra 2006'da, CNN Türk'ün spor servisinde çalıştı ve haftasonu spor haberlerini sundu.

Mart 2007'de CNN Türk'te Orkun Yazgan ile birlikte Yeni Gün isimli haber programını sunmaya başladı. Ağustos 2009'da Habertürk'ye geçti.

2010'da Olduğu Gibi adlı tartışma programını, 2011'de ise Akşam Raporu isimli haber programını sunmaya başladı.

2012'den beri Enine Boyuna programını sunmaktadır.

Arda Turan-Berkay davasında karar! İlişkinde ne kadar psikopatsın? Bu ikizlere “dünyanın en güzelleri” deniyor! 19 Eylül 2019 bugün hangi maçlar var? 20 Eylül bugün hangi diziler var? Ünlü sunucuya müstehcen fotoğraf şoku! ABD'nin Patriotlarını madara eden saldırı! Müge Anlı'da açıkladı! İzmir'de bir kadınla... Bu fotoğraftaki bir başbakan!