Ece Erken, "Tefeciye bulaştım" deyip para istedi!

Bir süredir Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile yaşadığı aşkla gündemde olan ünlü sunucu Ece Erken YouTube kanalı açtı. Erken, "Tefeciye bulaştım" şakasıyla ünlü isimlerden para istedi. Erken, aldığı cevaplar karşısında "Kim dost kim düşman gördük" ifadelerini kullandı.

Öncekikle Arto’yu arayan Ece Erken, “Acil paraya ihtiyacım var karakoldayım. Bana 5 bin TL gönderir misin?” dedi. Arto ise “Hesap numaranı gönder hemen atayım” yanıtını verdi.

"ZATEN ZENGİN SEVGİLİN VAR"

Ardından şarkıcı Safiye Soyman’ı arayan Erken 10 bin TL istedi. Üzerinde nakit olmadığını söyleyen Soyman ise hemen yanındaki arkadaşlarından isteyerek Erken’e geri döneceğini belirtti. Ardından şaka yaptığını açıkladığı Soyman’ın “Senin zengin sevgilin varken benden isteyince şaşırdım” demesi üzerine şaşkına dönen Erken, kahkaha attı.

EN YAKIN ARKADAŞINA İNANAMADI

Para istediği eski milli futbolcu Tanju Çolak’ın olumlu cevabıyla sevinen Erken, en yakın arkadaşı Sezer’den ise 100 bin TL borç istedi. Diğer taraftan Erken, en yakın arkadaşının “Bütün paramı borsaya yatırdım. Çekersem çok zararım olur” yanıtına çok şaşırdı.

“BEN DE ZOR DURUMDAYIM, SEN BANA GÖNDER”

Sunucu Aslı Turanlı’dan da beklediği cevabı olan Erken son olarak Metin Uca’yı aradı .Uca, “Ben de zor durumdayım” cevabını verdi. Erken’in kendisine şaka yaptığını öğrenen Uca “O zaman sen bana gönder” şeklinde espri yaptı.

Duş sırası için kavga ettiler: 1'i ağır 6 yaralı! 12 Dev Adam'dan farklı galibiyet! Polonya'yı 94-78'lik skorla geçtik Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç'un nikah davetiyesi ortaya çıktı! İstanbul'da yakalanan bombalı eylem hazırlığındaki teröristle irtibatlı kişi tutuklandı Beşiktaş Alanyaspor maçında kızardı! Emrecan Uzunhan oyundan atılmasıyla 10 kişi kaldı Duş kavgası kanlı bitti! Çevik kuvvet önlem aldı: Yaralılar var
Sonraki Haber