Dünya'yı bekleyen korkunç son!

Son 7 ayda koronavirüs nedeniyle insanoğlunun yaşadıkları gelecek konusunda karamsar olmasına yetti de arttı bile. Kimi hala bana bir şey olmaz duygusu ile kendisini savunsa da bilim insanları da Dünya'nın geleceği ile ilgili umutsuz. Yanlış anlamayın bunun sebebi bu salgın değil. Buna sebep, ilim insanlarının yaptığı araştırmalar. Çünkün sonuçları kaygı verici... İşte yaşadığımız gezegen yani Dünya'yı nasıl bir son beklediği sorusuna cevap arayan araştırmanın sonuçları.

Bugünlerde kiminle konuşsanız aynı sözü duyarsınız. Dünya'nın sonu geliyor. Buna sebep ise salgın haline gelen hastalıklar, iklimlerde yaşanan değişimler, yüksek hava sıcaklıkları ve tabii ki hayatın bizzat insan eliyle çekilmez hale getirilmesi.

Bilimsel veriler de aslında Dünya'nın yavaş yavaş sonunun geldiğini gösteriyor.

Bilim insanlarına göre de Dünya'nın başına gelecekte pek de iyi şeyler gelmeyecek.

Su seviyesi yükselecek, yeni kıtalar oluşacak, gezegen kavrulurken yer küre yaşanmaz bir küre haline gelecek...

İşte bilimsel veriler ışığında gezegenimiz Dünya'yı ve tüm evreni bekleyen korkunç son...

Lise boş kontenjanları açıklandı mı? LGS taban puanları 2020 Kebriye Koç kimdir? Müge Anlı'dan neden ayrıldı? Ücretsiz burs veren vakıflar hangileri? 2020 burs veren kurumlar listesi Barcelona Bayern Münih özet izle 2-8 Sen Çal Kapımı 5. Bölüm izle full tek parça FOX YouTube Perseid meteor yağmuru ne zaman, saat kaçta? Türkiye'den izlenebilir mi?