Dünyaca ünlü şarkıcı Datça'ya demir attı!

Dünyaca ünlü İngiliz şarkıcı Robbie Williams, Türk asıllı eşi Ayda Field ve çocukları Rose, Charlton Valentine, Colette Josephine ve Beau Benedict ile geçtiğimiz günlerde Bodrum'a tatile gelmişti. Ünlü yıldız şimdi ise 3 tekne ile Datça'ya demir attı.

Dünyaca ünlü İngiliz şarkıcı Robbie Williams, Türk asıllı Ayda Field ile 2011'de evlenmişti. Çift çocukları; Rose, Charlton Valentine, Colette Josephine ve Beau Benedict ile geçtiğimiz günlerde Bodrum'a tatile gelmişti.

Şimdi rotalarını Datça'ya çevirdiler. Lüks teknelerini, Mesudiye Ovabükü Savana Hotel'in açıklarına demirlediler. Bir tekne personeli, habercilere karşı nöbet tuttu ama başarılı olamadı!

Üç tekne ile Datça'ya çıkarma yapan çift, eğlenceli anlar yaşadı. Robbie Williams, Beşiktaşforması imzaladı.

Teknede misafir de ağırlayan ünlü karıkoca daha sonra denizin tadını çıkardı.

Çiftin tatili bir süre daha devam edecek. Bodrum, Datça, Marmaris ve Göcek koylarını gezdikten sonra Yunan adası Mykonos'a gidecekler.

Jandarma Genel Komutanlığı, subay ve astsubay adayı 912 öğrenci alacak Hepsiburada Premium Özellikleri Neler? Hepsiburada Premium Abonelik nedir, kaç Lira? Feci kazada can verdi! Yürek dağlayan detay ortaya çıktı: Meğer 7 yıl önce... Acun Ilıcalı'dan çarpıcı Nisa Bölükbaşı açıklaması: Hepsinde birinciydi Cumhurbaşkanı Erdoğan yurda döndü
Sonraki Haber