Düğün sonrası hastanelik oldu!

Şarkıcı Aylin Coşkun, 15 yıldır birlikte olduğu sevgilisi Volkan Aslan ile dün akşam nikah masasına oturdu. Ancak çiftin düğünü tatsız bitti. Ünlü şarkıcının eşi Aslan, hastaneye kaldırıldı.

Şarkıcı Aylin Coşkun,  15 yıldır birlikte olduğu sevgilisi Volkan Aslan ile görkemli bir düğünle evlendi. Coşkun, düğünde 3 farklı gelinlik giydi. Giydiği ikinci gelinlik ise Gülşah Saraçoğlu imzalı, 15 bin dolar değerindeydi.

KİLOLARCA ALTIN TAKILDI

Lüks bir otelde gerçekleştirilen düğüne birçok ünlü isim katıldı. Ünlü şarkıcıya düğünde kilolarca altın takıldı.

Aylin Coşkun’un bu mutlu gününe katılan birçok isim sosyal medyadan paylaşımda bulundu. Paylaşımlarda Coşkun’un oldukça mutlu ve coşkulu olduğu görüldü.

DAMAT HASTANELİK OLDU

Çiftin görkemli düğünü tatsız bir şekilde sona erdi. Volkan Aslan, düğünün ardından hastaneye kaldırıldı. Aylin Coşkun o anları "Tabiki hastanedeyiz" notuyla sosyal medya hesabından paylaştı.

Liselerde sınıf geçmeyle ilgili yeni yönetmelik Tuba Ünsal'dan üstsüz fotoğraf! Ünlü futbolcunun kardeşi Survivor'a katılıyor Ebru Polat'tan Jennifer Lopez pozu! Depremden yürek yakan kareler... Bir ısırık 66 ameliyat! Hayatı karardı... Korona'da korkunç şüphe! 93 örnek incelendi ve... Menemen Çandarlı otoyolunu açtı, direksiyona geçti Van'da ölü sayısı 9'a yükseldi