Gecenin sonu tatsız bitti...

Düğün sonrası hastanelik oldu!

Şarkıcı Aylin Coşkun, 15 yıldır birlikte olduğu sevgilisi Volkan Aslan ile dün akşam nikah masasına oturdu. Ancak çiftin düğünü tatsız bitti. Ünlü şarkıcının eşi Aslan, hastaneye kaldırıldı.

Şarkıcı Aylin Coşkun,  15 yıldır birlikte olduğu sevgilisi Volkan Aslan ile görkemli bir düğünle evlendi. Coşkun, düğünde 3 farklı gelinlik giydi. Giydiği ikinci gelinlik ise Gülşah Saraçoğlu imzalı, 15 bin dolar değerindeydi.

KİLOLARCA ALTIN TAKILDI

Lüks bir otelde gerçekleştirilen düğüne birçok ünlü isim katıldı. Ünlü şarkıcıya düğünde kilolarca altın takıldı.

Aylin Coşkun’un bu mutlu gününe katılan birçok isim sosyal medyadan paylaşımda bulundu. Paylaşımlarda Coşkun’un oldukça mutlu ve coşkulu olduğu görüldü.

DAMAT HASTANELİK OLDU

Çiftin görkemli düğünü tatsız bir şekilde sona erdi. Volkan Aslan, düğünün ardından hastaneye kaldırıldı. Aylin Coşkun o anları "Tabiki hastanedeyiz" notuyla sosyal medya hesabından paylaştı.

Emir Aksüt kimdir? Sibel Can'ın oğlunun sevgilisi Festival başladı, her yer kırmızıya boyandı! Artık sizi ısıramayacaklar! İsmail Saymaz da eşbaşkanlık sistemine geçti! "Tecavüz etmeden önce titremeye başlıyordu!" İşledikleri suçlarla erkekleri gölgede bıraktılar! Su altında evlilik teklifi ölüm getirdi! 2300 yılında dünyayı kim yönetecek? Fenerbahçe, Ankaragücü'nü 2-1 mağlup etti!