Doktordan korona isyanı: 1 saatte 40 hasta!

Göğüs Hastalıkları Uzmanı Dr. Tuğba Naziroğlu, koronavirüs vaka sayısındaki artışa sosyal medya hesabından isyan etti. "Bugün yeni bir rekor daha kırdım" diyen Dr. Naziroğlu, bir saatte 40 koronavirüs hastasına baktığını söyledi.

Sağlık Bakanlığı'nın son koronavirüs tablosuna göre, dün 283 bin 261 koronavirüs testi yapıldı, 40 bin 444 kişinin testi pozitif çıktı. 341 kişi yaşamını yitirirken, hasta sayısı 2 bin 728 oldu.

Bir yıldan uzun süredir gece - gündüz demeden çalışan sağlıkçıların bir günde ilgilendiği hasta sayısı da rekor kırmaya başladı.

Vakalardaki bu artış nedeniyle isyan noktasına gelen Göğüs Hastalıkları Uzmanı Dr. Tuğba Naziroğlu, sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu.

"HİNDİSTAN MUTANTI DA TÜM ÜLKEYE YAYILIRSA O ZAMAN MI ANLAYACAKSINIZ"

"Bugün yeni bir rekor daha kırdım" diyen Dr. Naziroğlu, bir saatte 40 koronavirüs hastasına baktığını belirterek şu ifadeleri kullandı:

"Zaten tam yayılma süreci de başladı. Hindistan mutantı da tüm ülkeye yayılırsa o zaman mı anlayacaksınız bu virüsü!"

Sauna ve buhar banyosunun 8 önemli faydası!- VİDEO Takı kavgasında damat ile ailesinden 3 kişiyi vuran gelinin babası tutuklandı Osmaniye Ticaret Borsası Gurbetçi düğününde ilginç anlar! Müziği duyanlar kulaklarına inanamadı.... Pistlere ara verdi pizzacılığa başladı Altay'ın Hollandalı forvetinden Beşiktaş tahmini: "Ajax 9 atar!"
Sonraki Haber