Demirtaş'ın görüşme teklifine Davutoğlu'ndan yanıt

Edirne'de tutuklu bulunan HDP eski Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın teklifine Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu'ndan yanıt geldi.

Gelecek Partisi lideri Ahmet Davutoğlu, Edirne Cezaevi'nde tutuklu bulunan HDP'nin eski eş genel başkanı Selahattin Demirtaş'ın "Davutoğlu ile yan yana gelip konuşmamız Türkiye'de özgürlükler için faydalı olacaktır" açıklamasıyla ilgili konuştu.

DAVUTOĞLU: HİÇ ÇEKİNMEM

Sözcü Gazetesi'ne açıklamalarda bulunan Davutoğlu, demokrasiye inanmış ve terörle arasına mesafe koyan herkesle konuşabileceğini belirterek "Bu bağlamda geçmişte de sert siyasi mücadelede bulunduğumuz liderler ile de bir araya gelmekten hiç çekinmedim." ifadelerini kullandı.

Şarjınızın hızlı bitmesini engellemenin 5 basit yolu! Kartal'da vahşet! 70 yaşındaki bir kayınbaba gelinini başından vurarak öldürdü Marek Hamšík'in Trabzonspor Taraftarı İle Buluşması Hazal Kaya'dan çok konuşulacak Aşk-ı Memnu itirafı İlaç sektöründen sabit döviz kurunda artış talebi: Maliyetler yüzde 100 arttı Yeni ABD Büyükelçisi Erdoğan'a güven mektubunu sundu
Sonraki Haber