'Ama eşeklik bende...'

Demet Akalın'ın hediyesi kriz çıkardı!

Özlem Ada Şahin, Demet Akalın'ın doğum hediyesi olan ünlü bir markanın saatini değiştirmek isteyince olay çıktı. İkili, sosyal medyadan birbirine etmedik laf bırakmadı.

Şarkıcı Berkay’ın eşi Özlem Ada Şahin, temmuz ayında ikinci kez anne olmuş, kızı Zeynep’i dünyaya getirmişti.

Şarkıcı Demet Akalın, aile yakını Özlem Ada Şahin’e doğum hediyesi olarak ünlü bir markanın saatini aldı.

Berkay ile Özlem Ada Şahin, saati mağazaya verip “Şimdilik sizde kalsın, daha sonra üzerine bir miktar para ekleriz. Farklı bir modeli alırız” dedi.

Bunu öğrenen Demet Akalın bir hayli kızdı.

Haberin basında yer almasının ardından adeta kıyamet koptu!

Özlem Ada Şahin sosyal medyadan şu açıklamayı yaptı:

“Ben saati değiştirmek istedim, satmak değil. Üstelik Demet Abla’yı aradım, izin bile istedim.”

İşte sosyal medya kapışması

Demet Akalın: “Özlem seninle hiç konuşmadık ki, kapat gitsin.”

Özlem Ada Şahin: “Berkay ile telefonda konuştunuz. Ben de yanındaydım. Sana ‘Değiştirebilir miyiz?’ diye sorduk. Sen de ‘Tabii ki’ deyip izin verdin”

Demet Akalın: “Bunamadım! Hani sen gençsin ya! Seni tanıdığım yıldan beri erkek modeli takıyorsun. Ama eşeklik bende! Senin için gülümseme ikonuyla geçilecek konu. Bende değil. Hem saat alıp, hem yalancı olduk. Bir daha kimseye zıkkımın kökünü alırsam.”

Özlem Ada Şahin: “Hediye alınan bir şeyi değiştirmek istemek suç olmasa gerek. Üstelik sana sorduk. Abla diyorum, saygımda kusur etmiyorum. Uzatmayalım. Saati 3 ay önce saatçide bıraktık. Almadık bile! Kimsenin bir şeyine ihtiyacımız yok.”

Ünlü isme ahlaksız teklif! İki yüzle doğan yavru kedi Kızgın kadın, sevgilisini bu hale getirdi! 1 Haziran 2020 bugün hangi maçlar var? Protestolara katılan ünlü şarkıcı vuruldu Polis ilk kez müdahalede bulundu Yasin Suresinin okunuşu! Arapça-Türkçe meali! Trendyol siparişi ne zaman gelir? Bayram karantinaya döndü!