Demet Akalın yazlığında Nagihan Karadere'yi misafir etti

Ünlü popçu Demet Akalın, Survivor All Star'daki favori yarışmacısı Nagihan Karadere'yi yazlığında ağırladı. Akalın, evinde misafir ettiği Karadere'ye 'şampiyonluk hediyesi' olarak altın hediye etti.

This browser does not support the video element.

Demet Akalın kızı Hira ile birlikte çok sevdiği Survivor yarışmacısı Nagihan Karadere'yi yazlık evinde ağırladı. Kızı Arven ile birlikte Demet Akalın'ın evine giden Nagihan Karadere aldığı hediyeler karşısında şoke oldu. Akalın, "Gönüllerin şampiyonu gelmiş" dediği Karadere'ye hediye olarak altın aldı.HEDİYE OLARAK ALTIN ALDI


Demet Akalın'ı ziyaret eden Survivor yarışmacısı Nagihan Karadere, Akalın'ın kendisine altın taktığını söylediği videosunu paylaştı.

Karadere paylaştığı videosunda ''Kraliçenin evine geldik tatile. Misafirliğe geldiğimiz yetmezmiş gibi bir de hediyelere boğdu bizi. Bana şampiyonluk hediyesi olarak kocaman altınlar almış. Çok mahçubum. Hele de bu zamanda... Altın para... Emeğinize sağlık, hakkınızı helal edin.'' ifadelerini kullandı.Konserde müziğin ritmine kapılmıştı: Kalben'den açıklama geldi Beklenen düğün gerçekleşti: Merve Boluğur 'evet' dedi! Erşan Kuneri filmini ahlaka aykırı bulan Mehmet Ali Erbil'in eski skandalları yeniden gündem oldu İyilik 11. bölüm fragmanı! Damla öldü mü? Şeyma Subaşı'nın bu görüntüleri bomba etkisi yarattı: Uyuşturucu mu kullandı? Melisa Döngel'in sokakta saç saça kavga ettiği görüntüler ortaya çıktı!