Kavga büyüyor!

"Hanımını sustursun!"

Şarkıcı Demet Akalın ve eski dostu Berkay arasında geçtiğimiz günlerde başlayan saat tartışmasında gerilim devam ediyor.

Şarkıcı Berkay’ın eşi Özlem Ada Şahin’le hediye ettiği saat yüzünden polemiğine giren Demet Akalın, önceki gece Etiler'deki bir mekanda sahne aldı.

Mekana pijamalarla gelen şarkıcı, saat polemiğiyle ilgili sorulan sorulara, "Beni konuşturmayın" yanıtını verdi. Muhabirlerin ısrarla Berkay Şahin’in, "Demet ablayla biz konuştuk aslında, neden yalanlıyor anlamadım" şeklindeki açıklamalarını hatırlatılmasına Demet Akalın, sert çıktı.

'BERKAY HANIMINI SUSTURSUN'

Çok kırgın olduğunu da dile getiren şarkıcı, "Berkay hanımını sustursun. Bir kadın adamı vezir de eder, rezil de..." açıklamasında bulundu.

Zevk için para harcıyordu! Şimdi sokakta dileniyor Kocasını üvey oğlu ile aldattı! İlişkisini savundu İkinci dalga şoku 1 Haziran 2020 bugün hangi maçlar var? Van'da neler oluyor? 480 vaka, 18 bin karantina! ALİ BABACAN KİMLERE MESAJ VERİYOR? 'Trump sığınağa götürüldü' Seferler başlıyor Yarın nereler açılacak? 1 Haziran'da hangi mekanlar açılacak?