Saatin parasına el koydu!

Demet Akalın ve Berkay arasında başlayan hediye saat krizine Demet Akalın son noktayı koydu.

Demet Akalın ile Berkay arasında 2 hafta önce saat krizi başlamıştı. Demet Akalın, 16 Temmuz’da kızı Zeynep’i dünyaya getiren Berkay’ın eşi Özlem Ada Şahin’e 50 bin TL’lik bir saat hediye etmiş ancak çift saati değiştirmek isteyip mağazaya götürünce ortalık karışmıştı.


Olaydan haberdar olan Demet Akalın, Berkay ve eşine küsmüştü. “Eşeklik bende. Bir daha kimseye hediye almam. Bir de görgüsüz ilan edildik. Berkay hanımına sahip çık. Bir kadın erkeği rezil de eder, vezir de” diye isyan etmişti.


Demet Akalın önceki akşam Kalamış’taki Wyndham Otel’de düzenlenen Fashion and Music Show’da sahne aldı. Programın öncesinde konuşan Demet Akalın “Onlar saatin parasını istedi, ama saatçi vermedi. O parayı ben aldım” dedi.

İç çamaşırıyla tedavi yapan hemşirenin kimliği belli oldu Ünlü isme ahlaksız teklif! Ünlü modelin son hali şaşırttı! 3 Haziran 2020 bugün hangi maçlar var? Irak deneyimli tümen tetikte! İstanbul'un tehlikeli üçgeni Nazım Hikmet'in oğlu kimdir, öldü mü? Akdeniz'de 5.1 büyüklüğünde deprem Ekrem İmamoğlu'na sert eleştiriler