Davutoğlu'nun hayali cumhurbaşkanı olmak!

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Halk TV'de açıklamalarda bulundu. Siyasete girilecekse iddialı bir şekilde girilmesi gerektiğini belirten Davutoğlu, cumhurbaşkanı olmak istediğini dile getirdi.

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Halk TV canlı yayınında gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Türkiye'nin gündemine ilişkin açıklamalarda bulunan Ahmet Davutoğlu, geleceğe en iddialı şekilde hazırlandıklarını söyledi.

"EN İLERİDEKİ HEDEF İÇİN.."

Siyasi realiteye bakarak hareket edeceklerini dile getiren Ahmet Davutoğlu, kendisini Cumhurbaşkanı adayı olarak görüp görmediğinin sorulması üzerine; "Eğer siyasette bu alana çıkmışsam, en ilerideki hedef için çıkarım. Cumhurbaşkanlığı dahil, sistemin tümünün Gelecek Partisi tarafından yönetilmesini düşünerek çıkarım. Siyasette, küçük bir parti olayım, pazarlıkların parçası olayım... Öyle olmaz siyaset. Siyasete girecekseniz, iddialı gireceksiniz. Hedef budur. " dedi.

Şarjınızın hızlı bitmesini engellemenin 5 basit yolu! İtalya Büyükelçisi Marrapodi, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a güven mektubu sundu Ünlü kahramana benzemek için 40 bin dolar harcayan adam, tanınmaz hale geldi Aşı karşıtları başbakanı kovaladı Şırnak’ın Cizre ilçesinde patlama: yaralılar var Şoke eden olay! Komite üyelerine porno izletildi
Sonraki Haber