Cüneyt Özdemir: THY'ye yapılan en büyük şerefsizliktir...

Gazeteci Cüneyt Özdemir, New York Times gazetesinin 2009 yılında Hollanda'da düşen THY uçağına ait raporların çarpıtarak plotaj hatası olduğunu belirten haberiyle ilgili sert tepki gösterdi.

New York Times gazetesi, 2009 yılında Hollanda Amsterdam Schiphol Havalimanı’na inerken düşen Boeing 737-800 NG tipi Türk Hava Yolları uçağının, Hollandalı yetkililerin raporunda iddia edildiği gibi başlı başına pilot hatası nedeniyle düşmediği, kazada “riskli tasarım seçimlerinin ve hatalı güvenlik değerlendirmelerinin” de rolü olduğunu iddia etmişti.

SERT TEPKİ GÖSTERDİ
Gazeteci Cüneyt Özdemir, YouTube kanalında 'THY'ye büyük kumpas' adıyla yayınladığı videoda olaya sert tepki göstererek, “THY’ye yapılan en büyük şerefsizlik! yuh ulan yuh be….” ifadelerini kullandı.

Bu nasıl tedavi! Hastalar ve cesetler yan yana! Kızgın kadın, sevgilisini bu hale getirdi! Yetenek Sizsiniz'in jüri üyesinden itiraf: Bilerek gösterdim 1 Haziran 2020 bugün hangi maçlar var? Protestolara katılan ünlü şarkıcı vuruldu Polis ilk kez müdahalede bulundu Yasin Suresinin okunuşu! Arapça-Türkçe meali! Trendyol siparişi ne zaman gelir? Bayram karantinaya döndü!