Cumhuriyet'in eski yöneticisinden ince gönderme: Eyvah

Cumhuriyet internet sitesinin eski yöneticisi Bülent Mumay, Cumhuriyet Vakfı Başkanı Alev Coşkun'un gazetedeki yazılarına ara vermesine göndermede bulundu. Sosyal medya hesabından açıklamada bulunan Mumay, "Kolay değil tabi her meselenin uzmanı olmak..." dedi.

Cumhuriyet gazetesi, bugün okurlarına bir duyuru yaparak pazar günleri iç ve dış siyasetteki gelişmeleri 'Pazar Yazıları' başlıklı köşesinde kaleme alan Cumhuriyet Vakfı Başkanı Alev Coşkun'un yazılarına ara verdiğini duyurdu.

Aranın gerekçesi olarak ise 'yoğun çalışma temposu' gösterildi.

BÜLENT MUMAY'DAN GÖNDERME

Cumhuriyet internet sitesinin eski yöneticisi Bülent Mumay bu duyuruyu sosyal medya hesabından paylaşarak Coşkun'a ince bir göndermede bulundu.

Sözlerine 'Eyvah...' diyerek başlayan Mumay, "Cumhuriyet'in her konuda kalem oynatan yeni "muh(a)bir"i yazılarına ara vermiş. #YeniBirSoluk'a nazar değmiş resmen. Cumhuriyet GYY'sinin açıklamasına göre, "Yoğun çalışma temposu" nedeniyle bir süre yazmayacakmış. Kolay değil tabi her meselenin umzanı olmak..." ifadesini kullandı.

Alanyaspor - Beşiktaş maçında son dakika penaltısı! Turuncu-Yeşilliler 3-0 dan döndü Bugün TV'de neler var 15 Ağustos Pazartesi? Kanal D, Star TV, ATV, Fox TV, TV8, Show TV yayın akışı! Karamollaoğlu: 6'lı masanın eskisi gibi önemi kalmadı! Reyting sonuçları 14 Ağustos Pazar: MasterChef Türkiye, FOX Ana Haber, Tozluyaka Dünya çapında üne kavuşan 600 kilogramlık deniz aygırı uyutuldu Kötü koku mahalleyi ayağa kaldırdı! Sebebi bakın ne çıktı
Sonraki Haber