Cumhuriyet Gazetesi din eğitiminden rahatsız: 'Dayatma' diye servis ettiler

Cumhuriyet Gazetesi, pandemi nedeniyle ara verilen yüz yüze eğitimin tekrar başlamasının ardından okullarda verilen din dersinden rahatsız oldu. Ders programlarında Kur’an-ı Kerim, Peygamberimizin Hayatı ve Temel Dini Bilgiler derslerinin yer almasından rahatsız olan gazete, söz konusu haberi "Okullarda 'Kur'an' dersi dayatması" şeklinde servis etti.

Cumhuriyet Gazetesi, 1,5 yıl aradan sonra başlayan yüz yüze eğitimin üçüncü gününde okullarda verilen din dersinden rahatsız oldu. Kur’an-ı Kerim, Peygamberimizin Hayatı ve Temel Dini Bilgiler derslerinin ders programlarında yer almasından rahatsız olan gazete, haberi tepki çeken bir dille servis etti.

"KUR'AN DERSİ DAYATMASI"

Okullarda, Kur’an-ı Kerim, Peygamberimizin Hayatı ve Temel Dini Bilgiler derslerinin ders programlarında yer almasından rahatsız olan Cumhuriyet gazetesi, haberi "Okullarda 'Kur'an' dersi dayatması" olarak okuyucularına servis etti.

İsrail güçleri, 17 yaşındaki Filistinli genci öldürdü! 8 askerin katil zanlısı PKK-KCK’lı terörist yakalandı Vanguard filmi oyuncuları kim, konusu nedir? Vanguard filmi nerede çekildi? Süper Loto 9 Ağustos 2022 sonuçları... Süper Loto Bilet Sorgulama millipiyangoonline.com'da! Yarın hava nasıl olacak? 10 Ağustos 2022 hava durumu 'Kanlı Noel' şehitleri Mavi Vatan'da
Sonraki Haber