Türkiye için omuz omuza mücade

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın mesajına "Bana emanet" yanıtı

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan genç seçmene ve ilk kez oy kullanacaklara yönelik özel bir mesaj içeren video yayınladı. Bu videoyu Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay başta olmak üzere Cumhurbaşkanlığı Kabinesi üyeleri ve AK Parti Genel Başkan yardımcıları "#Banaemanet" etiketiyle sosyal medyada yanıt verdi.


AK Parti Gençlik Kolları Başkanlığınca 31 Mart yerel seçimlerinde ilk defa oy kullanacak genç seçmenlere yönelik bir proje hazırlandı. Buna göre, ilk kez oy kullanacak seçmenler ile 18-30 yaş aralığındaki seçmenlerin adreslerine 81 ilde bulunan teşkilat üyelerince zarf içerisinde kartpostal gönderilecek. Kartpostaldaki QR kodunu telefon kameralarıyla okutanlar "sanaemanet.com.tr" adresinde kendilerine özel sürpriz bir video ile karşılaşacak. Videoda kendi isimlerine özel Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan bir mesaj olacak.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Sizden bu kutlu yürüyüşte bizimle birlikte olmanızı istiyorum. Gelin Türkiye için omuz omuza mücadele edelim. Gelin şehirlerimiz için birlikte çalışalım. Siz bu ülkenin ve milletimizin geleceğisiniz, umudusunuz, hayalisiniz. Belediye işi gönül işidir. Gelin milletimizin gönlündeki hayallerini birlikte gerçeğe dönüştürelim." ifadeleriyle gençlere mesajını iletecek.

BELEDİYEM #BANAEMANET

Sosyal medya hesabı üzerinden "#banaemanet" paylaşımı yapan Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, "Cumhurbaşkanımızın mesajını ve genç arkadaşlarımızın sürprizini aldım. Ben de bu ülkenin genç bir bireyi olarak "Belediyem #BanaEmanet, Türkiye #BanaEmanet" diyorum." ifadelerini kullandı.

Üçüzlerin büyük sırrını öğretmenleri çözdü! Kör Kahin'in 2019 kehanetlerinden biri tuttu! Yatmadan önce çarşafın altına koydu ve... Şok 20 Nisan 2019 aktüel kataloğu! İndirimler... Adeta dehşet evi! Yatağa zincirle bağlayıp... Definecilerin neyin peşinde olduğu ortaya çıktı! İstanbul ile ilgili bu gizemli olaylar gerçek mi? Akılalmaz görüntü! Tabutla metroya bindiler WhatsApp'ta artık ekran görüntüsü alınamayacak!