Türkiye için omuz omuza mücade

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın mesajına "Bana emanet" yanıtı

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan genç seçmene ve ilk kez oy kullanacaklara yönelik özel bir mesaj içeren video yayınladı. Bu videoyu Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay başta olmak üzere Cumhurbaşkanlığı Kabinesi üyeleri ve AK Parti Genel Başkan yardımcıları "#Banaemanet" etiketiyle sosyal medyada yanıt verdi.


AK Parti Gençlik Kolları Başkanlığınca 31 Mart yerel seçimlerinde ilk defa oy kullanacak genç seçmenlere yönelik bir proje hazırlandı. Buna göre, ilk kez oy kullanacak seçmenler ile 18-30 yaş aralığındaki seçmenlerin adreslerine 81 ilde bulunan teşkilat üyelerince zarf içerisinde kartpostal gönderilecek. Kartpostaldaki QR kodunu telefon kameralarıyla okutanlar "sanaemanet.com.tr" adresinde kendilerine özel sürpriz bir video ile karşılaşacak. Videoda kendi isimlerine özel Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan bir mesaj olacak.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Sizden bu kutlu yürüyüşte bizimle birlikte olmanızı istiyorum. Gelin Türkiye için omuz omuza mücadele edelim. Gelin şehirlerimiz için birlikte çalışalım. Siz bu ülkenin ve milletimizin geleceğisiniz, umudusunuz, hayalisiniz. Belediye işi gönül işidir. Gelin milletimizin gönlündeki hayallerini birlikte gerçeğe dönüştürelim." ifadeleriyle gençlere mesajını iletecek.

BELEDİYEM #BANAEMANET

Sosyal medya hesabı üzerinden "#banaemanet" paylaşımı yapan Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, "Cumhurbaşkanımızın mesajını ve genç arkadaşlarımızın sürprizini aldım. Ben de bu ülkenin genç bir bireyi olarak "Belediyem #BanaEmanet, Türkiye #BanaEmanet" diyorum." ifadelerini kullandı.

Ruhsal hastalıklar için ıslak battaniye! Uzun süre tuvalete gidemediği için öldü! Dudak nemlendiricisi ile kaçmayı başardı! Mado'da cinsel ilişki skandalı iddiası! İzle! Dövdü, sürükledi, tecavüz etti, kafasını kesti! Öldükten sonra fotoğraflarını çektiler! Müge Anlı ile Tatlı Sert neden yok? Dudak nemlendiricisi ile kaçmayı başardı! Afili Aşk 3. bölüm izle! Kerem ile Ayşe'nin planı!