Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın duygu dolu anları: "Benim kahramanım sizsiniz"

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katıldığı Konya Gençlik Buluşması'nda bir vatandaşın Cumhurbaşkanı Erdoğan ile anısını anlatması üzerine duygu dolu anlar yaşandı.

This browser does not support the video element.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katıldığı Konya Gençlik Buluşması'nda duygu dolu anlar yaşandı. 

"BENİM KAHRAMANIM SİZSİNİZ"

Mikrofonu eline alan bir vatandaş, 15 yıl önce bir kaza geçirdiğini ve ağır yaralandığını anlattı. O dönemlerde Sayın Emine Erdoğan ile birlikte Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kendisiyle çok ilgilendiğini söyleyen vatandaş, Erdoğan'ın kendisini hastanede ziyaretine geldiğini anlattı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kendisini sürekli takip ettirdiğini ve tedavi masraflarını üstlendiğini anlattığı o anlarda duygu dolu anlar yaşandı. 

Vatandaşın "Herkesin bir kahramanı vardır, benim kahramanım da sizsiniz" sözleri üzerine Erdoğan'ın da duygulandığı görüldü. 

Bayraktar’dan ‘Cumhurbaşkanı adayı mısınız?’ sorusuna espirili yanıt Yaşananlar anbean kameraya yansıdı! Yolcuları panikleten olay HDP ile ilgili çok sert tepki: Anayasa Mahkemesi Başkanı esir alınmış! Meral Akşener'den Diyarbakır'da PKK'ya 'Açılım' mesajı! Yavaş adayını açıkça belli etti! İmamoğlu'dan adaylık sinyali! Şanlıurfa'da halkı selamlayan Meral Akşener'i kimse umursamadı!