Çukur 4. sezon 3. bölüm sansürsüz izle! Çukur 96. bölüm full izle tek parça

Çukur 4. sezon 3. bölüm sansürsüz izle linki Puhu TV’de. Çukur 96. son bölüm sansürsüz full izle bağlantısı tek parça halinde yayında.

This browser does not support the video element.

Çukur 4. sezon 3. bölüm 96. bölüm sansürsüz izle! Çukur dizisinin son bölümü 21 Eylül akşamında Show TV ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Aras Bulut İynemli’nin rol aldığı Çukur dizisi Çukur 4. sezon 3. bölüm 96. bölümü ile yine reyting rekorlarını alt üst etti.

ÇUKUR 4. SEZON 3. BÖLÜM 96. BÖLÜM FULL İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Ve Yamaç’ın yokluğunda Çukur mahallesinde roller yeniden değişir. Çok sevdiği mahallesi ve evinden ayrılmak zorunda kalan Yamaç, Efsun’un yanında kalmaya başlar. İkisini de bir arada gören Nehir’de herkesin hayatını etkileyecek bir karar alır. Artık top tamamen Yamaç’tadır. Son kararı o verecektir. Erdenet ailesinde Arık ile Seren’de gizli düşmanlarının peşine düşerken Arık’ın hayatı bir anda tehlikeye girer.

Cengiz’de hiç beklenmedik biriyle işbirliğine varırken Yamaç’ı yanında yer alması için iknaya devam edecektir. Çukur mahallesinde düşmanlarını daha iyi tanıyacak ve Koçovalılarda onları korumak adına daha fazla kenetlenecektir. Yamaç’ın yokluğu herkesi derinden üzerken Çukur’da her şey artık eskisi gibi olmayacaktır. Ancak Koçovalıları bekleyen asıl sürpriz Yamaç değildir. Canından çok sevdiği adamla evlenme aşamasında olan Karaca, aşkı ve ailesi arasındaki son kararı vermek üzeredir.

ÇUKUR 4. SEZON 3. BÖLÜM 96. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Ramo 18. bölüm fragmanı izle! Ramo gelecek bölüm fragmanı Kırmızı Oda 9. bölüm fragmanı izle! Kırmızı Oda gelecek bölüm fragmanı Çocukluk 3. bölüm full izle! Kırmızı Oda 8. son bölüm izle! Ramo 17. son bölüm izle! Ramo 17. bölüm full izle!