Çocuklarını kurşunlardan böyle korudu

ABD'de bir oto galeriye yönelik silahlı saldırı gerçekleştirildi. Galeriye üç çocuğuyla gelen bir baba saldırı sırasında çocuklarının üzerine kapanarak onları kurşunlardan korudu. Bacağından vurulan babanın çocuklarını koruduğu o anlar saniye, saniye görüntülendi.

This browser does not support the video element.

ABD’nin New York kentinde lüks otobillerin satıldığı oto galeri kimliği belirsiz bir kişi tarafından silahlı saldırıya uğradı. Galeriye üç çocuğu ile arabaya bakmaya gelen bir kişi saldırı anında üç çocuğunun üzerine kapandı.

Çocuklarını ölümden kurtarmak isteyen babanın bacağından vurulduğu ifade edildi. Konuyla ilgili soruşturma başlatan New York Polis departmanı, silahlı saldırıyı gerçekleştiren kimliği belirsiz kişiyi bulmak için arama çalışması başlattığını duyurdu. New York Polis Demartmanı saldırıda 20 bin dolar maddi zararın meydana geldiğini ifade etti.

Morga kaldırılan bebeğin yaşadığı ortaya çıktı Fransızlar gerçekleri gösterdi, Ermeni lobisi tehdit etti Yeşil doğan köpeği görünce inanamadılar Hırsızlık olaylarını haber yapan muhabir telefonunu böyle çaldırdı İstediği para verilince bankadan böyle ayrıldı Bir anne evlatlarını göremeyecek!