Televizyonda skandal görüntü

Çocukların önüne çıkıp soyundular

Danimarka'da 'Ultra Strips Down' adlı popüler şov programına katılan yetişkinler, çocukların önünde çırılçıplak soyunarak vücutlarıyla ilgili soru sorulmasını istedi. Çocuk kanalında yaşananlar tüm dünyanın tepkisini çekti.

Danimarka'da bir çocuk kanalındaki 'Ultra Strips Down'  programında 'kusursuz vücut' konusu ele alındı.

Cinsel organlardaki kusursuzluğun konuşulduğu bölümde 5 yetişkin stüdyoda çocukların önünde soyundu. Daha sonra programın sunucusu, çocuklardan 5 yetişkine genital bölgeler de dahil olmak üzere vücutlarıyla ilgili sorular sormasını istedi.

Programda yaşanan skandal büyük tepki çekti.

Danimarka Halk Partisi Sözcüsü Peter Skaarup, programın çocukları yozlaştırdığını belirterek "Çocukların bu yaşta erkeklerin ve kadınların cinsel organları hakkında konuşmaları için çok erken" dedi.

Programın yapımcıları ise bu bölümü çocuklara fiziksel yetersizliklerle mücadele konusunda eğitim vermek amacıyla çektiklerini savundu.

Gazeteci-Yazar Ufuk Kaan Altın yaşamını yitirdi Migros 24 - 25 Ekim 2020 aktüel ürünler kataloğu Neslihan Atagül, Burak Özçivit'le ilgili soruya ateş püskürdü KKTC'nin yeni Cumhurbaşkanı Ersin Tatar ant içti Aşure dağıtan teyze bir apartmanı 'yaktı' Hz. Muhammed'e hakaret eden karikatürleri binalara yansıttı Yasak Elma Zehra erkek mi? Şafak Pekdemir kimdir? 23 Ekim 2020 BİM aktüel ürünler kataloğu fiyat listesi! Bu Cuma hangi ürünlerde indirim var? Yasak Elma Zehra kimdir? Erkek mi? Şafak Pekdemir kiminle evli? Migros 18 - 28 Ekim 2020 aktüel ürünler kataloğu A101 29 Ekim 2020 aktüel ürünler Sen Çal Kapımı Selin kimdir? Selin gözleri lens mi? Bige Önal gerçek göz rengi nedir?