"Çocuğuma çöpten ekmek topluyorum" diyen kadın, sürücülerin hepsini kandırdı

Düzce'de bir kadın, yanında çocuğu ile çöpten ekmek toplama numarası yaparak onlarca insanı kandırdı. Kadının oyununu bir vatandaş cep telefonu kaydı ile ortaya çıkardı.

This browser does not support the video element.

Görüntüler Düzce'den. Bir kadın yanında çocuğu ile birlikte çöpün yanına oturmuş, "Çocuğuma çöpten ekmek topluyorum" diyerek elindeki ekmeği siliyor. Kadını ve yanındaki çocuğu gören sürücüler, durarak kadına para veriyor.

Dakikalarca aynı noktada duran kadının numarasını bir sürücü ortaya çıkardı. Araçtaki vatandaş, aynı yerde 3 kez tur attığını, kadının aynı ekmeği silerek birçok kişiden para yardımı aldığını görüntüleyerek, "Bu sahtekarlıktır. İnsanları bu şekilde kandırıyor." yorumunu yaptı.

Bariyerlere çarpan otomobil 100 metreden şarampole uçtu Otomobil, yan dönen kamyona ok gibi saplandı: 1 ölü, 4 yaralı Söke'deki orman yangını kontrol altına alındı Ayıdan sonra 2. deli bal vakası! Baldan fenalaşan şoför tur otobüsüyle kaza yaptı Kira zammı kavgasında silahlar konuştu: 13 yaralı, 8 gözaltı Kopan elektrik teli evin önünde oturan kadınların üzerine düştü