CNN Türk'te Hande Fırat'a 'örümcek provakasyonu'! Canlı yayında panikledi

CNN Türk'te yayınlanan Gece Görüşü programı sırasında ilginç anlar yaşandı. Zafer Şahin, Hande Fırat'a, "Yerde bir örümcek geziyor haberiniz olsun" deyince tecrübeli moderatör panikledi. Canlı yayında sandalyesinden kalkan Hande Fırat etrafını kontrol etti. Hulki Cevizoğlu, "Bunlar belki de provokasyon yapıyorlar sana" dedikten sonra yayın devam etti.

This browser does not support the video element.

Gazeteci Hande Fırat, CNN Türk canlı yayınında örümcek paniği yaşadı. Gece Görüşü adlı programda, Hulki Cevizoğlu, TÜSİAD ile ilgili konuşma yaparken, Zafer Şahin, "Yerde bir örümcek geziyor haberiniz olsun" deyince Hande Fırat huzursuz oldu.

Sandalyesinden kalkıp etrafına bakan Fırat, "Büyük mü? Niye böyle şeyler yapıyorsunuz? Büyük mü, küçük mü? Şaka yapıyorsunuz değil mi? Şimdi niye huzursuz yaptınız beni hiç sevmem." dedi.

Cevizoğlu da, "Senin örümcekten korkmuyorum demen lazım moderatör. Bunlar belki de provokasyon yapıyorlar sana" yorumu yaptıktan sonra gündem değerlendirmelerine devam etti.

AYD: Yerel televizyonlar da resmi ilanlardan yararlanmalı TRT Genel Müdürü Sobacı: Dezenformasyon bugün kat be kat arttı Gülben Ergen sahnede bayıldı AK-47'nin kalaşnikof olduğunu bilmeyen Cem Küçük'e eleştiri yağdı Canlı yayın sırasında Kiev'de sirenler çalmaya başladı Tarkan'ın Geççek Şarkısı Yayınlandı! Geççek Şarkısı Sosyal Medyada Gündem Oldu