CHP'li Bedrettin Gündeş'in teröristlerle boy boy fotoğrafları ortaya çıktı

Mersin'de PKK'nın polisevine düzenlediği hain saldırı sonrasında başlatılan operasyonlarda Mersin Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın Halkla İlişkiler Dairesi Başkanı Bedrettin Gündeş'te gözaltına alınmıştı. CHP'li Gündeş'in teröristlerle fotoğrafları ortaya çıktı

Mersin'in Mezitli ilçesinde polisevine yönelik PKK saldırısı sonrası Mersin Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın Halkla İlişkiler Dairesi Başkanı Bedrettin Gündeş ve belediye personeli 20 kişi gözaltına alınmıştı.

 CHP'Lİ BAŞKANIN TERÖRİSTLERLE BOY BOY FOTOĞRAFI ÇIKTI

CHP'li Mersin Büyükşehir Belediyesi'nde Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanı olan Gündeş'in geçmişi terör izleriyle dolu olduğu ortaya çıktı.

Bedrettin Gündeş 1980'li yıllarda terör örgütü THKO üyeliğinden 4 yıl 6 ay hapis yattı. 2000'li yıllarda ise terör örgütü PKK ile iltisakı nedeniyle kapatılan Demokratik Toplum Partisi'nde görev aldı.

2009'da Akdeniz belediyesinde başkan yardımcısı oldu. Bu süreçte terör örgütü mensuplarıyla sık sık aynı karelere girdi. Astım hastası olan 15 yaşındaki kız çocuğunu kaçırıp örgüte teslim ettiği için tutuklanan DBP'li Metin İnce de Gündeş'in yan yana resim çektirdikleri arasında.

  

Piyasalar açıldı! İşte yatırım araçlarında son durum Gecenin Ucunda Dizisi İlk Firesini Verdi! Başrol Veda Etti Ceceli ailesine ait dükkan soyuldu
Sonraki Haber