O da soluğu CHP kanalında aldı

CHP'den bağımsız gazetecilik yapamıyorlar!

Temmuz ayında Sputnik Radyo ile yolları ayrılan gazeteci Zafer Arapkirli'nin, CHP'nin kanalı KRT'de başlayacağı açıklandı. Adnan Bulut'un duyurduğu gelişme için "Eskimeyen dostların arasında, özgür ve dik duruşlu yayıncılık ortamında, mesleğimizi icra etmek keyifli olacak." diyen Arapkirli de CHP'den bağımsız gazetecilik yapamayanlar kervanına katılmış oldu.

Radyo Sputnik sabahları Seyr-i Sabah programı yapan Zafer Arapkirli ile yollarını Temmuz ayında ayırmıştı. 

Arapkirli o tarihte yaptığı açıklamada "RS FM ile buraya kadarmış. 3 yılı aşkın bir süredir her sabah 07.00-09.00 arası sizlerle SEYR-İ SABAH eylediğimiz @rsfm978 ile yollarımızın ayrıldığını, ben de duyurmak isterim. Özgürce, onuru ile gazetecilik-yayıncılık yapmak isteyene yer mi yok? Mekan mı yok? Görüşürüz." demişti. 

CHP'li Tuncay Özkan'ın kontrolündeki KRT'ye geçen Arapkirli son tercihi ile CHP'den bağımsız gazetecilik yapamayanlar kervanına katıldı.

Arapkirli'nin KRT'ye geçişini ise gazeteci Adnan Bulut "Bizden güzel bir haber; KRT TV
@krtkulturtv seninle çok daha güçlü ve etkili olacak Zafer Abi. @ZaferArapkirli
Hoşgeldin." sözleri ile duyurdu. 

Zafer Arapkirli'nin bu açıklamaya cevabı ise "Hoşbuldu @krtkulturtv Eskimeyen dostların arasında, özgür ve dik duruşlu yayıncılık ortamında, mesleğimizi icra etmek keyifli olacak.
Nasıl derler?....  Bizden ayrılmayın. (Watch this space)" oldu.

 

Otomobil alan satanlar dikkat! Bikinisi yüzünden tutuklandı! İkizler aynı adamdan aynı anda hamile kalacak! Lise boş kontenjanları açıklandı mı? LGS taban puanları 2020 Haftalık burç yorumları 10 - 16 Ağustos PTT personel alımı ne zaman? PTT personel alımı başvuru şartları Tıp fakülteleri taban puanları 2020! Tıp başarı sıralamaları kontenjanlar Sen Çal Kapımı 5. Bölüm izle full tek parça FOX YouTube MasterChef Emel Günoğlu kimdir? Kaç yaşında? Instagram hesabı ne?