O da soluğu CHP kanalında aldı

CHP'den bağımsız gazetecilik yapamıyorlar!

Temmuz ayında Sputnik Radyo ile yolları ayrılan gazeteci Zafer Arapkirli'nin, CHP'nin kanalı KRT'de başlayacağı açıklandı. Adnan Bulut'un duyurduğu gelişme için "Eskimeyen dostların arasında, özgür ve dik duruşlu yayıncılık ortamında, mesleğimizi icra etmek keyifli olacak." diyen Arapkirli de CHP'den bağımsız gazetecilik yapamayanlar kervanına katılmış oldu.

Radyo Sputnik sabahları Seyr-i Sabah programı yapan Zafer Arapkirli ile yollarını Temmuz ayında ayırmıştı. 

Arapkirli o tarihte yaptığı açıklamada "RS FM ile buraya kadarmış. 3 yılı aşkın bir süredir her sabah 07.00-09.00 arası sizlerle SEYR-İ SABAH eylediğimiz @rsfm978 ile yollarımızın ayrıldığını, ben de duyurmak isterim. Özgürce, onuru ile gazetecilik-yayıncılık yapmak isteyene yer mi yok? Mekan mı yok? Görüşürüz." demişti. 

CHP'li Tuncay Özkan'ın kontrolündeki KRT'ye geçen Arapkirli son tercihi ile CHP'den bağımsız gazetecilik yapamayanlar kervanına katıldı.

Arapkirli'nin KRT'ye geçişini ise gazeteci Adnan Bulut "Bizden güzel bir haber; KRT TV
@krtkulturtv seninle çok daha güçlü ve etkili olacak Zafer Abi. @ZaferArapkirli
Hoşgeldin." sözleri ile duyurdu. 

Zafer Arapkirli'nin bu açıklamaya cevabı ise "Hoşbuldu @krtkulturtv Eskimeyen dostların arasında, özgür ve dik duruşlu yayıncılık ortamında, mesleğimizi icra etmek keyifli olacak.
Nasıl derler?....  Bizden ayrılmayın. (Watch this space)" oldu.

 

Albert Einstein kadar zeki misin? Emir Aksüt kimdir? Sibel Can'ın oğlunun sevgilisi Artık sizi ısıramayacaklar! 19 Eylül 2019 bugün hangi maçlar var? Ünlü sunucuya müstehcen fotoğraf şoku! ABD'nin Patriotlarını madara eden saldırı! Müge Anlı'da açıkladı! İzmir'de bir kadınla... Bu fotoğraftaki bir başbakan! Ünlü futbolcuyu başından vurdular!