CHP'de İmamoğlu-Kaftancıoğlu kavgası

Kaftancıoğlu'ndan İmamoğlu cephesine şok sözler...

CHP'de İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçiminden itibaren alttan alta devam eden gerilim sonunda gün yüzüne çıktı! Ekrem İmamoğlu cephesi ile Canan Kaftancıoğlu arasında kılıçlar çekildi!

CHP'li İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun kampanya direktörü Necati Özkan’ın seçim sürecini anlattığı “Kahramanın Yolculuğu” isimli kitap CHP'de aylardır devam eden güç mücadelesini gözler önüne serdi.

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, kitapta il başkanlığının ve dolayısı ile kendisinin katkılarının yok sayıldığını savunarak zehir zemberek bir açıklama yaptı.

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Genel merkez iradesinin, CHP örgütlerinin ve İstanbul ittifakının emeğine hiç kimse saygısızlık edemeyecektir” ifadelerini kullanan Kaftancıoğlu, Ekrem İmamoğlu'nun en yakınındaki isimlerden biri olan Necati Özkan’ı açıktan hedef aldı.

Ünlü reklamcı Necati Özkan, Beylikdüzü Belediye Başkanlığı'na aday olduğu dönemden itibaren Ekrem İmamoğlu'nun 3 seçim kampanyasının direktörlüğünü üstlendi ve CHP'li başkanın en güvendiği isimlerin başında geliyor.

İşte Kaftancıoğlu'nun o mesajı;

Döner sipariş ettiler hayatlarının şokunu yaşadılar! Cadının görüntüsü bilim insanlarını şaşırttı! İkinci dalgayı cinsel ilişki skandalı başlattı 6 Temmuz 2020 bugün hangi maçlar var? En son 2006'da banyo yaptı 2020 Temmuz Zamlı Alkol fiyatları! Bira, Viski, Rakı ne kadar oldu? Skandal! 14 yaşında anne oldu Soda Şişesi Neden Yeşildir? Beypazarı Maden Suyu Başkanı Açıkladı! Emekliler ne kadar maaş alacak