CHP'de İmamoğlu-Kaftancıoğlu kavgası

Kaftancıoğlu'ndan İmamoğlu cephesine şok sözler...

CHP'de İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçiminden itibaren alttan alta devam eden gerilim sonunda gün yüzüne çıktı! Ekrem İmamoğlu cephesi ile Canan Kaftancıoğlu arasında kılıçlar çekildi!

CHP'li İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun kampanya direktörü Necati Özkan’ın seçim sürecini anlattığı “Kahramanın Yolculuğu” isimli kitap CHP'de aylardır devam eden güç mücadelesini gözler önüne serdi.

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, kitapta il başkanlığının ve dolayısı ile kendisinin katkılarının yok sayıldığını savunarak zehir zemberek bir açıklama yaptı.

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Genel merkez iradesinin, CHP örgütlerinin ve İstanbul ittifakının emeğine hiç kimse saygısızlık edemeyecektir” ifadelerini kullanan Kaftancıoğlu, Ekrem İmamoğlu'nun en yakınındaki isimlerden biri olan Necati Özkan’ı açıktan hedef aldı.

Ünlü reklamcı Necati Özkan, Beylikdüzü Belediye Başkanlığı'na aday olduğu dönemden itibaren Ekrem İmamoğlu'nun 3 seçim kampanyasının direktörlüğünü üstlendi ve CHP'li başkanın en güvendiği isimlerin başında geliyor.

İşte Kaftancıoğlu'nun o mesajı;

Ünlü model pozlarıyla Instagram'ı sallıyor! Evli öğretmen öğrencileriyle cinsel ilişkiye girdi Acun'un yeni bombası Exatlon'un çılgın sarışını! WhatsApp açıkladı: Son 20 gün... Elbise deneyecekti hayatının şokunu yaşadı! Sivas'ta donan gölün üstünde belirdi! 11 Aralık 2019 Şok Market aktüel kataloğu fırsatı! Kabus hastanede başladı! Vücudunu yiyip bitiriyor Asgari ücret tartışılırken o nokta gözden kaçıyor!