Çarpıp kaçtığı yaya kayınpederi çıktı

İngiltere'de film senaryolarını aratmayan bir olay yaşandı. Bir kadın trafikte seyir halinde ilerlerken, telefonuna baktığı sırada yaya geçidini kullanan bir kişiye çarptı. Araç sürücüsü olay yerinden kaçarak otomobilinin kırılan camını da değiştirdi. Ancak kadının çarptığı kişinin kayınpederi olduğu ortaya çıktı.

This browser does not support the video element.

İngiltere'de Fathetha Begun Abedin (29) adlı bir kadın telefonuna bakarken yaya geçidindeki bir yayaya çarptı. Olay yerinden kaçan kadın, delilleri karartmak için ise aracın kırılan camını değiştirdi.

Polis yaptığı araştırmada yayaya çarpan aracın sürücüsünün kimliğini belirledi. Adama çarpan kişinin gelini olduğu ortaya çıktı.

İngiliz basınında çıkan haberlere göre yaralanarak bir süre hastanede yatan adam gelinin lehine mahkemede tanıklık etti. Mahkeme buna rağmen kadına 18 ay hapis cezası verdi.

Yayına hazırlanırken yüzüne kuş çarptı Çinli şirket çalışanlarını kendilerine tokatlattı! Katliam füzeleri böyle geldi! Ermenistan yine Berde'yi vurdu: 5 kişi öldü Berde'de katliam! 19 ölü, 60'tan fazla yaralı! ABD'den İsrail'e 'sığınak yok eden bomba' hediyesi!