Çankırı’da meydana gelen selde yaşanan panik kamerada

Çankırı’nın Yapraklı ilçesinde etkili olan kuvvet sağanak yağış sebebi ile bazı köylerdeki evlerde su baskınları meydana geldi. Bir köyde sel sularının geliş anında vatandaşların yaşadığı panik cep telefonu ile kaydedildi.

This browser does not support the video element.

Çankırı’da şiddetli sağanak yağış etkili oldu. Sağanak yağış sebebiyle Çankırı’nın Yapraklı ilçesine bağlı bazı köylerde su baskınları meydana geldi.

Ev ve yolların su altında kaldığı köylerde, bazı evleri de su bastı. Yapraklı ilçesine bağlı Buğay köyünde sel anında vatandaşların yaşadığı panik kameraya yansıdı. Görüntülerde bir vatandaşın, “Sel arabayı götürüyor. Bu ne” dediği görülüyor.

İHA

Adana’da kahreden olay: Arabada unutulan bebeğin cansız bedeni bulundu Korkunç cinayeti yatalak kadın ortaya çıkarmıştı, şüpheliler tutuklandı Kuzey Marmara Otoyolu'nda işçileri taşıyan servis otobüsü alev alev yandı Minibüs yiyecek tezgahına çarpıp su kanalına düştü! Korkunç kaza kamerada Deterjan Pazarı vurgunu! 40 bin kişi dolandırılmıştı, 2 kişi tutuklandı Şile'de baba ve oğlu taksicilere saldırdı! O anlar kamerada