Can Yaman'ın karantina çılgınlığı! Ünlü fenomen mesajlarını paylaştı

Instagram fenomeni Enise Sude, oyucu Can Yaman ile özel mesajlarını 'karantina çılgınlığı' notuyla paylaştı. Mesajlarda Can Yaman'ın yazdıklarını silmek istemesi ve gizli numaradan aramak istemesi dikkat çekti.

Son günlerde birbiri ardına gelen ifşalar magazin gündeminde dikkat çekiyor. Sık sık yaptığı açıklamalarla gündeme gelen ve tepki çeken Can Yaman'ın mesajları ortaya çıktı.

Can Yaman'la olan konuşmalarını ifşa eden Enise Sude, bunu "Yine bir karantina çılgınlığı" sözleriyle paylaştı.

"CANLI GÖRDÜĞÜNDE FİKRİN DEĞİŞİR"

Enise Sude isimli bir Instagram kullanıcısı, Can Yaman ile olan konuşmalarını ifşa etti. "Canlı gördüğünde fikrin değişir belki küçük hanım" diyen ünlü oyuncunun, attığı mesajları silmek ve gizliden aramak istemesi dikkat çekti.

DORUKHAN'IN DA MESAJLARINI İFŞA ETMİŞTİ

Enise Sude daha önce de Dorukhan Toköz'ün Instagram'dan attığı mesajları yayınlamıştı. Dorukhan Toköz, Instagram hesabından bir açıklama yayınlamış ve böyle bir mesajlaşmanın kesinlikle yaşanmadığını ve gerekli hukuki işlemleri başlattığını söylemişti.

Can Yaman ise henüz bu ifşa ile ilgili bir açıklama yapmadı.

Yeni Omicron varyantının semptomları neler? Omicron varyantının ilk semptomları ortaya çıktı CANLI İZLE Cadiz-Atletico Madrid Galatasaray Eski Başkanı Mustafa Cengiz öldü mü? Mustafa Cengiz neden öldü? Son 24 saatte 21 bin 655 vaka, 213 can kaybı! Abdullah Avcı'dan şampiyonluk sözleri... TFF'den Mustafa Cengiz için taziye mesajı!
Sonraki Haber