Can Yaman ve Diletta Leotta, Türkiye-İtalya maçına damga vurdu! Can Yaman'ı böyle paylaştı!

Uzun bir süredir aşk yaşayan ve magazin gündeminden düşmeyen ünlü oyuncu Can Yaman ve İtalyan spiker sevgilisi Diletta Leotta Türkiye-İtalya maçını tribünde birlikte izledi. Leotta, kazanmanın sevinciyle maç sonu Yaman'ın maskeli ve üzgün halini paylaştı.

EURO 2020’nin açılış maçında A Milli Futbol Takımı İtalya ile karşı karşıya gelirken oyuncu Can Yaman ile aşk yaşayan İtalyan spiker Diletta Leotta da karşılaşmayı sevgilisiyle birlikte tribünden izledi.

Sevgilisi Yaman ile Roma Olimpiyat Stadı’na giden Leotta, mücadele öncesi ve sonrasında yaptığı paylaşımlarla dikkat çekti.

Karşılaşma öncesi Yaman’la beraber iki ülkenin bayraklarının olduğu atkıyla pozlar veren Leotta, İtalya’nın bulduğu gollerin ardından büyük mutluluk yaşadı.

Ünlü spiker sevgilisi Yaman’ın maç sonu maskenin yüzünde olduğu bir kareyi de yayınladı.

İkiliye Roma Olimpiyat Stadı’nda Türk taraftarlar da büyük ilgi gösterdi. Karşılaşmayı izlemek için tribüne gelen Türk taraftarlar ikilinin fotoğraflarını çekti.

DUDAK DUDAĞA GÖRÜNTÜLENMİŞTİ

Diletta Leotta ile İtalya 1. Futbol Ligi (Serie A) ekiplerinden Roma’nın Başkan Yardımcısı Ryan Friedkin’in geçen haftalarda dudak dudağa görüntülendiği bir fotoğraf servis edilmişti. Daha sonra pozların yeni olmadığı önceden çekildiği açıklanmıştı.

Sauna ve buhar banyosunun 8 önemli faydası!- VİDEO Son dakika! Milli Savunma Bakanı Akar'dan 'Suriye' mesajı Kilis'te barınma sorunu yaşayan öğrenciler kamu misafirhanelerine yerleştirildi Bakan Akar: ABD'nin YPG'ye desteğini sonladırması için girişimlerde bulunmaya devam ediyoruz Merkez Bankası Kararını Verdi! Oran Arttırıldı! İşte Son Alınan Karar Ünlü şarkıcı Kelly Price koronavirüse yenik düştü
Sonraki Haber