Can Yaman Pasha Fencer-Savaşçı Paşa oyununun yüzü oldu!

Erkenci Kuş ve Bay Yanlış gibi iddialı yapımların yıldızı Can Yaman marka anlaşması ile gündem olmaya devam ediyor. Başarılı oyuncu bu kez oyunseverlerin ilgiyle takip ettiği Pasha Fencer oyununun yüzü olarak karşımıza çıkıyor.

Son olarak Özge Gürel ile Bay Yanlış dizisinde başrolü paylaşan  yetenekli oyuncunun dizisi yakın tarihte final yapmıştı.  Sonrasında ünlü oyuncunun hangi projede yer alacağı merak konusuydu.

Dolunay, Erkenci Kuş ve Bay Yanlış dizileriyle Türkiye'de olduğu kadar diğer ülkelerde de geniş bir hayran kitlesine ulaşan ünlü oyuncu, popülaritesini arttırmaya devam ediyor.

BU KEZ OYNAMIYOR, OYNATIYOR!

Başarılı oyuncu bu kez dizilerle değil marka anlaşması ile gündemde. Yaman, bundan böyle oyunseverlerin yakından bildiği 'Pasha Fencer' oyunuyla da anılacak gibi gözüküyor.

Birsen Altuntaş'ın sosyal medya hesabından paylaştığı habere göre, Can Yaman, dünya genelinde 50 milyon oyuncunun oynadığı 'Pasha Fencer' (Savaşçı Paşa) oyununun Türkiye ve Ortadoğu yüzü oldu.

Formula E yeni sezonda iddialı! En verimli yarış arabası… Omicron ABD'ye sıçradı ABD Başkan Yardımcısı Harris'in Sözcüsü Sanders yıl sonunda görevinden ayrılacak Arınç ile kavgaya tutuşan Ahmet Hakan, Melih Gökçek'i neden yayına çıkardı? Kuruluş Osman oyuncuları arasına Feyza Sevil Güngör de katıldı! Feyza Sevil Güngör kimdir? Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati'den ilk açıklama
Sonraki Haber