Can Yaman asker tıraşı oldu!

Yaptığı libido açıklamarıyla gündem olan oyuncu Can Yaman vatani görevini yapmak için İzmir'deki birliğine teslim oldu.

İspanya'da kadın hayranına verdiği cevap ve 'libido' açıklaması ile eleştiri oklarının hedefinde yer alan Can Yaman, uzun bir aradan sonra ortaya çıktı. Can Yaman, uzun saçlarını ve sakalını kesti.

Yakışıklı oyuncu Can Yaman, kendisiyle özdeşleşen uzun saçları ve sakallarını kesti. Yaman, askere gitmeden önce saç ve sakal tıraşı oldu. Büyük bir değişim yaşayan Can Yaman’ın tıraş sonrası çekilen fotoğrafı sosyal medyada çok konuşuldu. Ünlü oyuncunun askerlik görevini İzmir’de yerine getireceği öğrenildi. Oyuncu, “Ocakta bedelli askerlik için İzmir Bornova’ya gideceğim. Saç ve sakallarımı kestireceğim için çok üzgünüm. Umarım hayranlarım şok yaşamaz” demişti.

Yeni Omicron varyantının semptomları neler? Omicron varyantının ilk semptomları ortaya çıktı Yargı 11. bölüm tek parça izle! Yargı yeni bölüm izle! Libya'da Dibeybe'nin devlet başkanlığına adaylığı iptal edildi İngiltere'de 3’üncü Omicron vakası! Aşı çağrısı yapıldı Galatasaray, Yeni Malatyaspor deplasmanında da kayıp... EYT çıktı mı? EYT kimler kapsıyor? İşte Almanya ve Finlandiya modeli
Sonraki Haber