Çalışmadan emekli olabileceğinizi biliyor musunuz?

Her çalışanın hayali bir gün emekli olabilmektir. Fakat bazen iş ortamının zorlukları, amirlerin tutumundan hoşnutsuzluk, iş arkadaşları ile uyumsuzluk gibi birçok sebeple çalışmak işkence haline gelebilir. İsteğe bağlı sigortalılık çalışmadan emekli olmak isteyen kişiler için çok önemli bir fırsat. Peki her isteyen çalışmadan emekli olabiliyor mu? İsteği bağlı sigortanın şartları ne? Emeklilikte yüksek maaş alabilmek için ne zaman isteğe bağlı sigorta yaptırılmalı? İşte yanıtları...

Emeklilik çalışanların en büyük hayalidir. Emeklilik günlerine ilişkin planlar çalışanların önemli gündem maddesidir. Fakat bazen iş ortamındaki zorluklar, amirlerin olumsuz tutumları, iş arkadaşlarıyla ilişkiler gibi sebeplerle çalışmak işkence haline gelebilir.

4 Haziran 2020 bugün hangi maçlar var? Müge Anlı'da ortaya çıktı! 'Ayşe Altuntaş'la para karşılığı cinsel ilişkiye girdik' Trendyol siparişi ne zaman gelir? Yasin Suresinin okunuşu! Arapça-Türkçe meali! Boyları 7 metre! 'Anlatsak kimse inanmazdı' Hafta sonu sokağa çıkma yasağı var mı? 6-7 Haziran dışarı çıkma yasağı olacak mı?