Büyük şok! Sosyal medyada erkeklerle konuşunca...

Bursa'da bir kadın sosyal medyada başka erkeklerle konuşup eşine hakaret etti. Görülen boşanma davasında ağır kusurlu sayılan kadının, eşine tazminat ödemesine karar verildi.

Bursa'da şiddetli geçimsizlik yaşayan çift boşanmak için Âile Mahkemesi’ne karşılıklı olarak dava açtı. Mahkeme, davacı-karşı davalı erkeğin kadına ve kendi kızına şiddet uyguladığı, davalı-karşı davacı kadının ise sosyal medya üzerinden yaptığı yazışmalarda erkeğe hakaret ettiği gerekçesi ile tarafların eşit kusurlu olduklarına hükmetti.

GÜVEN SARSICI DAVRANIŞ

Her iki davanın kabulüne, tarafların boşanmalarına karar verdi. Hükme karşı taraflarca istinâf yoluna başvurulması üzerine, Bursa Bölge Adliye Mahkemesi 2. Hukuk Dâiresi, davalı-karşı davacı kadının sosyal medya üzerinden başka erkeklerle sohbet etmesinin güven sarsıcı davranış olduğuna hükmetti. Kararı kadın temyiz edince devreye Yargıtay 2. Hukuk Dâiresi girdi.

Yüksek mahkeme, eşine hakaret eden kadını ağır kusurlu saydı.

Ünlü modelin son hali şaşırttı! Zevk için para harcıyordu! Şimdi sokakta dileniyor Ünlü isme ahlaksız teklif! 3 Haziran 2020 bugün hangi maçlar var? Irak deneyimli tümen tetikte! İstanbul'un tehlikeli üçgeni Nazım Hikmet'in oğlu kimdir, öldü mü? Akdeniz'de 5.1 büyüklüğünde deprem Ekrem İmamoğlu'na sert eleştiriler