Bu hafta iletişim dünyamız canlanıyor! Yalan haber ve aldatılma durumlarına dikkat!

18 Mayıs haftasına enerji dolu yepyeni bir başlangıç yapabiliriz. Bu hafta İkizler burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. SuperHaber Astroloji yazarı Mine Ayman, 18-24 Mayıs haftası burç yorumunda Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını nelerin beklediğini anlattı...

18 Mayıs Pazartesi haftasına enerji dolu yepyeni bir başlangıç yapabiliriz.

22 Mayıs Cuma günü İkizler burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. İletişim dünyamız canlanırken çok fazla yeni haberler alabiliriz. Bu sırada yalan haber ve aldatılma durumlarına dikkat etmekte fayda var. İkizler burcunda gerçekleşecek Yeni Ay, en çok İkizler, Yay, Başak ve Balık burçlarını etkileyecek.

Mine Ayman'ın 18-24 Mayıs haftası burç yorumunun tamamı SuperHaber YouTube kanalında yayında...

YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN!

Akılalmaz kaza! Evin çatısına düştü Harika Avcı için ağlayarak yardım istedi Simit tablasıyla bayılma numarası yapan kişiye 4 ... Gökçeada'da bazı feribot seferleri iptal edildi Ünlü oyuncu mutlu haberi böyle duyurdu Köpeğe işkence yaptı, savunmasıyla pes dedirtti A101 1 Ekim 2020 aktüel ürünler 2 Ekim BİM aktüel ürünler! BİM katalog fiyat listesi BİM 2 Ekim 2020 aktüel ürünler Sen Çal Kapımı Selin gözleri lens mi? Bige Önal göz rengi nedir? 2020 Eylül zamlı alkol fiyatları! Bira, Viski, Rakı ne kadar kaç TL oldu? PTT personel alımı ne zaman? PTT personel alımı başvuru şartları nelerdir?