Bodrum Zayo Beach nerede? Giriş ücreti nedir? Yaş sınırı var mı? Fiyatlar nasıl?

Yaz mevsiminin gelmesiyle birlikte tatilciler Bodrum'a akın etmeye başladı. Bodrum'un en çok tercih edilen plajlarından biri olan Zayo Beach Yalıkavak, bu yıl da büyük ilgi görüyor. Vatandaşlar Bodrum Zayo'ya nasıl gideceklerini araştırmaya başladılar? Peki Bodrum Zayo Beach nerede? Giriş bilgileri nedir? Yaş sınırı var mı? Fiyatlar nasıl? Detaylar haberimizde...

Özellikle temmuz ve ağustos aylarında büyük bir turist akınına uğrayan Bodrum, vatandaşlar tarafından bu yıl da akına uğruyor. Bodrum'un en ünlü plajlarından Zayo Beach Yalıkavak tatilciler tarafından merak ediliyor. Peki Bodrum Zayo Beach nerede? Giriş bilgileri nedir? Yaş sınırı var mı? Fiyatlar nasıl? Detaylar haberimizde...

ZAYO BEACH YALIKAVAK

Giriş Bilgileri
Beach bölümü için giriş ücreti kişi başı 70 TL'dir. Belirtilen fiyata şezlong, şemsiye ve havlu dahildir. Beach bölümü için ayrıca kişi başı 80 TL harcama zorunluluğu bulunmaktadır. Stand veya loca alımlarında giriş ücreti alınmamaktadır. Stand fiyatları 1 şişe alkol dahil 1000 TL + %10 servis bedelidir. Standlar 5 kişiliktir. Loca fiyatları 3 şişe premium alkol dahil 3500 TL + % 10 servis bedelidir. Localar maximum 8 kişiliktir. Mekan misafirleri giriş kurallarına uymama durumunda almama hakkını gizli tutar.

Happy Hour
Happy Hour her gün 16:30 ile 20:30 saatleri arasındadır. Happy Hour için giriş ücreti kişi başı 70 TL'dir ve içerisine herhangi bir içecek dahil değildir. Happy hour için stand ve loca zorunluluğu bulunmamaktadır. Stand fiyatları 1 şişe içki dahil 1000 TL + %10 servis bedelinden başlamaktadır. Standlar maksimum 5 kişiliktir. Loca fiyatları 3 şişe içki dahil 3000 TL + %10 servis bedeli ile 3500 TL + %10 servis bedeli arasında değişmektedir. Localar maksimum 8 kişiliktir.

Çarşamba-Big G
Her çarşamba 16:30 ile 20:00 saatleri arasında Big G ile DJ performansı Zayo Beach Yalıkavak'da. Big G performansı için kişi başı 70 TL happy hour ücreti bulunmaktadır. Beach için yapılan rezervasyonlarda happy hour için ekstra bir ücret alınmamaktadır.

Yaş Sınırı
Mekanda 18 yaş sınırı bulunmaktadır.

Adresi:
Çökertme Caddesi No:22 Yalıkavak Bodrum Muğla

Ödeme Şekilleri:
Kredi Kartı, American Express

Ortalama Fiyat:
125 - 175 TL

Çalışma Saatleri:
Her gün: 10:00 - 21:00

Genel Özellikler:

Sigara İçilebilir Alanlar
Evet

Deniz Manzarası
Var

Bar
Var

DJ
Her gün

Park Seçenekleri
Var, Otopark, Vale

WIFI
Var

Alkol
Var

Bu toplumda evin reisi kadınlar! Bu ikizlere “dünyanın en güzelleri” deniyor! Festival başladı, her yer kırmızıya boyandı! 19 Eylül 2019 bugün hangi maçlar var? Ünlü sunucuya müstehcen fotoğraf şoku! ABD'nin Patriotlarını madara eden saldırı! Müge Anlı'da açıkladı! İzmir'de bir kadınla... Bu fotoğraftaki bir başbakan! Ünlü futbolcuyu başından vurdular!