Böcek ilacı konulan salata hastanelik etti!

İstanbul Küçükçekmece'de taşınmalarına yardım eden akrabaları ile birlikte yemek yiyen 10 kişilik ailenin fertlerinden 9'u yedikleri salataya karışan böcek ilacı nedeniyle hastanelik oldu. Salataya böcek ilacının limon tuzu sanılarak katıldığı ortaya çıktı.

Olay, Küçükçekmece Halkalı Merkez Mahallesi'nde Türk Yılmaz Sokak'ta 3 katlı bir binanın 1'inci katındaki dairede akşam saatlerinde meydana geldi. İddiaya göre, Bartın'a taşınmak için hazırlık yapan bir aileye akrabaları yardıma geldi.

Aile üyeleri ve akrabaları işleri bittikten sonra birlikte yemek yedi. Yemekte salataya iddiaya göre, limon tuzu yerine yanlışlıkla böcek ilacı katıldı. 10 kişinin bulunduğu evde 9 kişi böcek ilacı katılan salatadan yedi.

Daha sonra yedikleri salataya kattıkları maddenin limon tuzu değil de böcek ilacı olduğunu fark eden aile üyeleri durumu sağlık ekiplerine bildirdi.

Sağlık ekipleri tarafından böcek ilacından etkilenen 9 kişi ambulanslarla Kanuni Sultan Süleyman Hastanesi'ne kaldırdı. Polis evde inceleme yaparken olayla ilgili çalışmalar sürüyor.

Bu nasıl tedavi! Hastalar ve cesetler yan yana! İkinci dalga şoku Kocasını üvey oğlu ile aldattı! İlişkisini savundu 1 Haziran 2020 bugün hangi maçlar var? Van'da neler oluyor? 480 vaka, 18 bin karantina! Yasin Suresinin okunuşu! Arapça-Türkçe meali! Polis ilk kez müdahalede bulundu ALİ BABACAN KİMLERE MESAJ VERİYOR? Yarın nereler açılacak? 1 Haziran'da hangi mekanlar açılacak?