Bir Zamanlar Çukurova 62. bölüm fragmanı izle! Züleyha'nın zor kararı!

Bir Zamanlar Çukurova 62. bölüm fragmanı izle! ATV ekranlarının merakla takip edilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova, bu akşam heyecan dolu yeni bölümüyle izleyenlerin karşısına çıktı. Son bölümde; Züleyha'nın hapishanede yaptığı isyan yeni olaylara gebedir. Yılmaz sevdiği kadını kurtarmak isterken, onu seven kadın ise ellerinin arasında kayıp gidiyor. Dizinin yeni bölüm fragmanını izlemek isteyenler araştırma yapmaya başladı. İşte Bir Zamanlar Çukurova 62. bölüm fragmanı izlemek için detaylar...

Bir Zamanlar Çukurova 62. bölüm fragmanı izle! Son bölümde; Züleyha'nın hapishanede yaptığı isyan yeni olaylara gebedir. Yılmaz sevdiği kadını kurtarmak isterken, onu seven kadın ise ellerinin arasında kayıp gidiyor. ATV ekranlarının merakla takip edilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova, bu akşam heyecan dolu yeni bölümüyle izleyenlerin karşısına çıktı. Dizinin yeni bölüm fragmanını izlemek isteyenler araştırma yapmaya başladı. İşte Bir Zamanlar Çukurova 62. bölüm fragmanı izlemek için merak edilen detaylar haberimizde...

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 61. SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Hünkar, yaptıklarından bin pişmandır. Demir mahkemede Züleyha'yı kurtarsın diye binbir dil dökecektir. Demir, son ana kadar hareket etmez ama son anda salona gelecektir. Hünkar, Fekeli, Yılmaz, tüm konak ahalisi ve hatta Savcı Jülide nefesini tutarak Demir'in ifadesini bekler. Demir, hakime Züleyha'ya ne kadar büyük bir aşk beslediğini anlatacaktır. Ancak anlattıkça salondaki havaya da onun duygularına da yaşanan onca yılın tüm olaylarının ağırlığı dolacaktır. Mahkeme salonu, dava konusunu iyice içinden çıkılmaz bir hale getirecek bir olaya daha şahitlik edecektir!

Nefesler tutulmuş mahkemeden gelecek haber beklenirken, konakta da çocuklar eğlendirilmeye çalışılmaktadır. Ancak özellikle Adnan, annesini çok özlemiştir. Hane halkı seferber olsa da, küçük çocuk annesini bulmak için en sonunda kendi başına çare arayacaktır.

Yılmaz, Züleyha'nın mahkemesindeyken, oğlunu halası Behice ile birlikte çiftlikteki küçük konağa, kendi evlerine yollayan Müjgan, yaptıklarının vicdan azabı ile aldığı kararı uygulayacaktır. Müjgan, oğluna ve Yılmaz'a bir mektup bırakarak bileklerini keserek, hayatına son vermek isteyecektir.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 62. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragman yayınlanır yayınlanmaz haberimiz içerisine eklenecektir.

İç çamaşırıyla tedavi yapan hemşirenin kimliği belli oldu Ünlü isme ahlaksız teklif! İki yüzle doğan yavru kedi 1 Haziran 2020 bugün hangi maçlar var? Protestolara katılan ünlü şarkıcı vuruldu Polis ilk kez müdahalede bulundu Yasin Suresinin okunuşu! Arapça-Türkçe meali! Trendyol siparişi ne zaman gelir? Bayram karantinaya döndü!