Bayraktar TB2'yi Google'da en çok Ermenistan arattı

Azerbaycan'ın Dağlık Karabağ zaferinde büyük rol oynayan Türkiye'nin milli SİHA'sı Bayraktar TB2'yi Google'da en çok Ermenistan arattı. Google verilerine göre; listede Ermenistan'ın ardından Azerbaycan ve Türkiye yer aldı.

Türkiye, İHA ve SİHA'larındaki başarısıyla dünyada marka haline geldi. Dünyanın, Türk SİHA'larının neler yapabildiğini net bir şekilde gördüğü yer ise Karabağ çatışmaları oldu.

Azerbaycan ordusu, elindeki Türk SİHA'larını kullanarak Ermenistan ordusunu adeta darmaduman etti.

ERMENİLERİN BAYRAKTAR TB2 MERAKI

Ermeni ordusunun aldığı ağır darbeler, ülkedeki Google aramalarına da yansıdı. Son 1 yılda, Türkiye'nin milli SİHA'sı Bayraktar TB2'yi en çok Ermenistan merak etti.

Arama motoru Google'da milyonlarca kez aratılan Bayraktar TB2 için en fazla arama Ermenistan'da yapıldı.

Google verilerine göre; Ermenistan'ın ardından Azerbaycan ve Türkiye listede yer aldı. 4. sırada ise Türkiye'nin askeri gücünden endişe duyan Yunanistan var.

Sauna ve buhar banyosunun 8 önemli faydası!- VİDEO Takı kavgasında damat ile ailesinden 3 kişiyi vuran gelinin babası tutuklandı Osmaniye Ticaret Borsası HDP normal bir siyasi yapı değildir... İşte "Fotoğraf karesiyle akreditasyonun" perde arkası! Gurbetçi düğününde ilginç anlar! Müziği duyanlar kulaklarına inanamadı....
Sonraki Haber