Bay Yanlış'ın yıldızı Can Yaman'ın mesleği duyanları şoke etti!

Fox Tv'nin Cuma akşamları ekrana gelen Bay Yanlış dizisi, yaz sezonunun romantik komedi dizileri arasında yer alıyor. Bay Yanlış'ın yıldızı Can Yaman'ın mesleği duyanları şoke etti. Yakışıklı oyuncunun asıl mesleği herkesi şaşırttı.

Başarılı oyunculuğunun yanı sıra yakışıklılığı ile de dikkat çeken Bay Yanlış'ın yıldızı Can Yaman'ın mesleği duyanları şoke etti. Büyük bir hayran kitlesine sahip olan Can Yaman'ın asıl mesleği herkesi şaşırttı.

CAN YAMAN'IN MESLEĞİ ŞAŞIRTTI


Oyunculuğu ve açıklamaları ile son yılların en çok konuşulan isimleri arasında yer alan Can Yaman, lise eğitimini İtalyan Lisesi'nde, üniversite eğimini ise Yeditepe Üniversitesi'nin hukuk bölümünden almıştır. Yaman aslen avukattır.

Yeni Omicron varyantının semptomları neler? Omicron varyantının ilk semptomları ortaya çıktı Ankara'da Alparslan Türkeş'i anma etkinliğine saldırı Aslan, Süper Lig'de kayıp! Galatasaray'da kötü gidiş Yeni Malatyaspor karşında da sürdü Galatasaray, Yeni Malatyaspor deplasmanında da kayıp... EYT çıktı mı? EYT kimler kapsıyor? İşte Almanya ve Finlandiya modeli Karantinada tehlikeli anlar! 2 çocuğuyla kaldığı otel odasını yaktı
Sonraki Haber