Bankalardan emeklilere promosyon uyarısı!

Bankacılar, emekli aylığı alan vatandaşlara promosyon uyarısı geldi. Bankalardan yapılan uyarıda koronavirüs salgını nedeniyle emekli promosyonu işlemleri için şubelere gitmeden, dijital bankacılık kanalıyla bu işlemlerin yapılabileceği belirtildi.

2020-2023 dönemi için Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ve bankalar arasında emeklilere maaş promosyonu yeni sözleşme çalışmalarının tamamlanmasıyla, bu kapsamda banka şubelerinde yoğunluk gözleniyor.

Özellikle koronavirüs salgınının tüm dünyayı etki altına almasının ardından hükümet salgının yayılmasını önlemek için çok sayıda tedbir aldı. Gerekli olmadıkça toplu alanlarda bulunulmaması ve bu dönemi vatandaşların asgari temasla geçirmesi uyarıları yapıldı.

AA muhabirinin edindiği bilgiye göre bankacılık sektörü de bu kapsamda müşterilerine önemli uyarılarda bulundu. Bankacılar salgının en fazla etkilediği yaş grubu içinde olan emeklilerin, halihazırda şubelere promosyon işlemleri için yoğun şekilde geldiğini ifade etti.

Emeklilik promosyon işlemleri başta olmak üzere çok sayıda bankacılık işlemlerinin şubeye gidilmeksizin diğer kanallardan yapılabildiğine dikkati çeken bankacılar, internet bankacılığı, mobil bankacılık, çağrı merkezleri, ATM ve SMS kanallarından 7 gün 24 saat hızlı, güvenli ve kolay bir şekilde işlemlerini gerçekleştirebileceklerini belirttiler.

Gmail yeni tasarıma geçiyor: Daha düzenli daha basit BİM'de Sole Ayçiçek Yağları ile Şafak Toz Şekerde çılgın Cuma indirimi! BİM 1 Temmuz fiyat listesi Böyle brownie yemediniz! Evde beyaz çikolatalı brownie tarifi! Bu lezzet aklınızı başınızdan alacak! Cumhurbaşkanı Erdoğan, NATO liderlerine terörün gerçek yüzünü gösteren videoyu izletti A101 7 Temmuz 2022 aktüel ürünler Perşembe aldın aldın kataloğu fiyat listesi Son dakika! 10 terörist etkisiz hale getirildi
Sonraki Haber