Babacan'a 'mütevazılık' geçmişini anımsattı

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan'ın 'mütevazılık numarasına' sosyal medya hesabından yanıt verdi. Babacan'a geçmişini anımsatan Varank, "Bu mütevazılık numarasına ben bile kanabilirdim." dedi.

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan'ın "Fotokopi çektiğimiz A4 kağıdını önlü arkalı kullanarak tasarruf ettiğimiz günlerde benim için 'Fren Ali' demişlerdi" şeklindeki açıklamasına sessiz kalamadı.

Bakan Varak, Ali Babacan'ın paylaşımına yanıt vererek 'mütevazılık' geçmişini hatırlattı.

"BEN BİLE KANABİLİRDİM" 

Babacan'ın Kore yemeği yemediğinde kriz çıkardığını, yurt dışında Mercedes harici araca burun kıvırdığını ve kalacağı otelin yıldız sayısıyla ilgilendiğini ifade eden Varank, paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

"Busan'da Kore yemeği yiyemeyince kriz çıkaran, yurtdışında Mercedes harici araca burun kıvıran, Londra-Vaşington gezilerinde kalacağı otelin yıldız sayısıyla ilgilenen bir geçmişi olmasa bu mütevazılık numarasına ben bile kanabilirdim." 

"FREN ALİ AMA NEYE?"

Bakan Varank paylaşımının devamında "Fren Ali ama neye? Sanayiye olmasın sakın?" diye sordu.

Windows 98 yüklü 19 yıllık Mars Express uzay aracı güncelleme aldı Rusya, Kiev'e saldırdı: Art arda patlama sesleri duyuldu CHP'li Aykut Erdoğdu, eski eşinin paylaşımı sonrası açıklama yaptı Fas'tan İspanya'ya yaşanan göçmen akınında facia: 23 ölü Düğünlerinde kılıçla pasta kesen Hacı Sabancı ve Nazlı Kayı, sosyal medyada gündem oldu! Adana'da sahte içki operasyonunda 7 şüpheli yakalandı
Sonraki Haber