Bakan Soylu: 108 tane "Bylockçu" milletvekilini açıklamayan namerttir!

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, geçtiğimiz gün TBMM'de gerçekleşen bütçe görüşmelerinde yaptığı konuşmayı sosyal medya hesabından paylaştı. Konuşmasında CHP lideri Kılıçdaroğlu'na seslenen Bakan Soylu, "Kılıçdaroğlu, '108 tane AKP içerisinde ByLock'çu var' dedi. Bu itiraftan sonra yok oldu." ifadelerini kullandı. Soylu, 108 tane "ByLockçu" milletvekilini açıklamayan namerttir" dedi.

This browser does not support the video element.

Meclis'te devam eden bütçe görüşmelerinde zaman zaman tansiyonun yükseldiği anlar yaşanıyor.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, TBMM'de gerçekleşen bütçe görüşmelerinde geçtiğimiz gün çok sert bir konuşma gerçekleştirdi. Bakan Soylu, muhalefete "Biz devletiz, biz devlet suçların peşindeyiz. Suçluların iftirasını, suçluların yalanlarını ve suçluların ortaya koyduğu dedikoduları şu gazi Meclis'in altına getirdiniz. Devleti töhmet altında bıraktınız. Devlete iftira ettiniz. Bu milletin evladı olarak söylüyorum. Vallahi size bu devlete iftira ettirmem. Billahi size devlete iftira ettirmem." sözleriyle yüklendi.

KILIÇDAROĞLU'NUN SÖZLERİNİ HATIRLATTI

Kendisine 10 bin dolar alan siyasetçinin sorulmasına Soylu, "Kılıçdaroğlu, '108 tane AKP içerisinde ByLock'çu var' dedi. Bu itiraftan sonra yok oldu. 108 tane ByLock'çu milletvekilini açıklamayan namerttir'' ifadeleriyle yanıt verdi.

Mahmut Efendi'ye dil uzatan Nevşin Mengü'nün 'Adnan Oktar'lı videosu gündem oldu Müjdeyi Selçuk Bayraktar verdi: Bayraktar AKINCI B atış testlerini başarıyla tamamladı Güven İslamoğlu'ndan, "Uçaklar nerede?" diyenlere ders niteliğinde paylaşım Altın projesine güneydoğudaki oda başkanlardan tam destek! Temizlik işçisinden örnek davranış! Ağrı'da şüpheli araçta bin 380 paket kaçak sigara ele geçirildi!