Tedbirler sonuç veriyor

Bakan Koca: Vaka artış hızı kontrol altında

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Samsun'daki ziyaretinde koronavirüste yaşanan gelişmelere ilişkin açıklamalarda bulundu. Bakan Koca, "Yakaladığımız belirgin düşüş ne yazık ki sürdürülemedi. Son bir haftadır alınan tedbirler ve sıkı denetim sayesinde vaka artış hızımız kontrol altına alındı ancak bu bizi asla rehavete sürüklememeli." dedi.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Samsun'daki ziyaretinde koronavirüs salgınında yaşanan son gelişmelere ilişkin açıklamalar yaptı.

REHAVET UYARISI YAPTI!

Bakan Koca'nın açıklamalarından satır başları;

"Yakaladığımız belirgin düşüş ne yazık ki sürdürülemedi. Son bir haftadır alınan tedbirler ve sıkı denetim sayesinde vaka artış hızımızın kontrol altına alındığını burada söylemek istiyorum ancak bu bizi asla rehavete sürüklememeli.

"SIKI KOORDİNASYON İLE MÜCADELE DEVAM EDİYOR"

Hastanelerdeki yoğunluk sizlerin de malumu. Zaman zaman büyükşehirlerimizde sıkıntılarımız oldu. Sıkı koordinasyon ile mücadelemizi sürdürüyoruz. Samsun ve civar iller de mercek altına alınan merkezlerden. Samsun Karadeniz'e geçiş kavşağı olması nedeniyle önemli bir insan hareketine maruz kalıyor. Samsun'un ülke çapında salgın kontrolünde kritik bir yeri var.

Türkiye dünyada filyasyonu en iyi yapan ülkelerden biri. Bu gücümüzü Samsun'da da sahaya sürdük. Temizlik, maske ve mesafe salgına karşı en önemli öyleyici gücümüz."

Gümlük 400 TL kazanıyor! Yaptığı işi duyanlar şaşırıyor Rusya'da petrol tankerinde patlama "Yasadışı kumar 100 milyar TL'yi geçti" Lazio- Bologna Canlı izle BB Erzurumspor-Galatasaray CANLI Kartal'da bir gemide yangın çıktı Yasak Elma Zehra erkek mi? Şafak Pekdemir kimdir? Migros 18 - 28 Ekim 2020 aktüel ürünler kataloğu A101 29 Ekim 2020 aktüel ürünler Lise boş kontenjanlar! Hangi liselerde boş kontenjan var? BİM 30 Ekim 2020 aktüel ürünler Rakı fiyatları 2020 ne kadar? 35'lik, 50'lik...