Babaroslar Akdeniz'in Kılıcı'nda Engin Altan'ın ardından iki oyuncu daha koronavirüse yakalandı!

Ekranların büyük bir heyecanla izlenen dizisi "Barbaroslar Akdeniz'ın Kılıcı"nın başrol oyuncularından Engin Altan Düzyatan'ın geçtiğimiz günlerde koronavirüs testi pozitif çıkmıştı. Düzyatan'ın ardından dizinin diğer iki oyuncusu Ulaş Tuna Astepe ve Cemre Gümeli'nin de koronavirüse yakalandığı öğrenildi.

TRT 1’in yüksek bütçeli dönem dizisi Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı dizisinin setinde koronavirüs paniği sürüyor. Geçtiğimiz günlerde dizinin başrol oyuncusu Engin Altan Düzyatan, Instagram hesabından yaptığı bir paylaşımla koronavirüse yakalandığını duyurmuştu.

Birsen Altuntaş'ın Instagram hesabından paylaştığı haberine göre; Düzyatan’ın ardından rol arkadaşları Ulaş Tuna Astepe ve Cemre Gümeli’nin de koronaya yakalandığı öğrenildi.

Durumları iyi olan üç başrol oyuncusu evde karantinaya girdi. Dizinin çekimlerine ara verildi.

Ulaş Tuna Astepe ve Cemre Gümeli'nin geçen ay aşk yaşadıkları iddia edilmişti.

Askerleri ‘görünmez’ hale getiren yeni kamuflaj teknolojisi! Kaynanasıyla Yıldızı Barışmayan 4 Burç Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı'na Dev Transfer! Engin Altan Düzyatan'ın Yeri Çabuk Doldu Kabusu yaşadı, çığlık atınca kurtuldu: Garip telefonlar almaya başladım Bu Coin Sizi 2022 Yılında Araba Sahibi yapabilir Cumhurbaşkanlığı Kabinesi toplantısı bitti
Sonraki Haber