Ayşenur Arslan 'İman dendiğinde akıl devre dışı kalır' dedi, donup kaldı

CHP'ye yakın televizyon kanalı Halk TV sunucusu Ayşenur Arslan, yine skandal sözlere imza attı. İman ve inanç söz konusu olduğunda aklın devre dışı kaldığını söyleyen Arslan, imanlı kişilerin soru soramayacağını söyledi. Daha sonra ekrana bir soru yansıtmak isteyen Arslan, yansıtılmayınca soruyu soramadı.

This browser does not support the video element.

 Halk TV'de yayınlanan Medya Mahallesi programının sunucusu Ayşenur Arslan, yine dindar kesimi hedef aldı.

İktidarın din meselesine önem vermesinin nedeninin insanların soru sormalarına engel olmak olduğu görüşünü savunan Arslan, konu inanç olduğunda aklın devre dışı kalınacağını söyledi.

"SORU SORAMAZSINIZ."

Arslan, "Din meselesine bu kadar vurgu yapmalarının nedeni çok açık. İman edeceksiniz. İman ve inanç dediğiniz zaman akıl devre dışı kalır. Akıl bir kenarda kalır. Soru hele hiç gündeminize gelmez. Soru sormazsınız. Soru soramazsınız." dedi.

KENDİSİ DE SORU SORAMADI

Daha sonra ekrana bir soru yansıtmak isteyen Arslan, soruyu göremeyince donup kaldı, ardından da "Soruyu göremiyoruz" diyerek rejiye çıkıştı.

Mahmut Efendi'ye dil uzatan Nevşin Mengü'nün 'Adnan Oktar'lı videosu gündem oldu Müjdeyi Selçuk Bayraktar verdi: Bayraktar AKINCI B atış testlerini başarıyla tamamladı Güven İslamoğlu'ndan, "Uçaklar nerede?" diyenlere ders niteliğinde paylaşım Altın projesine güneydoğudaki oda başkanlardan tam destek! Temizlik işçisinden örnek davranış! Ağrı'da şüpheli araçta bin 380 paket kaçak sigara ele geçirildi!